2024 28 kovo

85 thoughts on “Priauginti nagai

  1. Turejau ir tokius ir tokius. Akriliniai tai labai jau stori… Ir kazkaip jausmas, kad guminiai 😆 Geliniai labiau patiko, naturaliau atrode. Bet siaip dabar galvoju, kad gana naturalius savo kankinti, reik geriau investuot, stiprint ir t.t. Vienintelis pliusas (kuris mane iki siol zavi ir vis vilioja prisidet tuos nagus) tai kad priziuret praktiskai ju nereikia ir nagu lakas issilaiko minimum dvi savaites… minimum…

  2. Jei lygintume akrilą ir gelį:

    1)Gelis pats išsilygina- tai reiškia, jog dengiant juo nagą, jis pats tampa lygus. Akrilas visada po to kai išdžiūsta yra poliruojamas.

    2)Geliui, kad jis išdžiūtų, reikalinga ultravioletinė lempa, be jos gelis neišdžiūs. Akrilas pats išdžiūsta ir pakankamai greitai.

    3)Gelis turi ypatingą blizgesį. Jis neišnyksta, nuvalius nuo juo laką acetonu. Jei tą pati padarytume su akrilu, jo blizgesys kaip mat išnyktų.

    4)Laką nuo gelinių nagų galima nuvalyti bet kuo. Laką nuo akrilo jokiu būdu negalima nuiminėti skysčiu su acetonu- pagels, o jei tai bus grynas acetonas, tik praskiestas vandeniu ir aromatizuotas, tuomet jūsų nagai nusivalys kartu su laku.

    5)Geliniai nagai atrodo natūraliau, nei akriliniai.

  3. Gelis tai – chemiškai gautas polimeras, funkcionuoja beveik taip pat, kaip ir natūralus nagas, jis leidžia nagui kvėpuoti, nesutrikdant nago natūralią biologinę sistemą.
    Normalus kvėpavimo aktyvumas leidžia išsaugoti nagą sveikoje būsenoje. Kitas svarbus gelio ypatumas, jo sugebėjimas gultis lygiu sluoksniu. Ši savybė, o taip pat universali cheminė sudėtis, nesukelianti dirginimo, daro gelį geriausiu iš kol kas žinomų nago dengimo būdų. 🙂

  4. Jau savajte turiu gelinius nagus ir lb esu tuo patenkinta..:) merginos, zinot kame beda yra?? ogi tame, kad lb sunku pasiryzti… ir as vajkstinejau po forumus, lajkiausi uz galvos kam augintis ir t.t… o viena diena nieko negalvodama ejau ir pasidariau.. galvoju px. JEJ NORI, TAJ DARYK. viska rejkia isbandyti!! o minusu, bent jau kol kas nematau… tik lb nenoriu korekcijos, nes jos metu, kajp ir priauginimo, lb slifuoja naga su dilde, ir man is odeliu kraujaj taskosi, nes lb jautrios:DD bet nieko, grozis rejkalauja auku!! dabar rankytes atrodo super:)

  5. Viskas priklauso nuo to ar pas gera specialiste pakliusite, jei pas kokia kuri nelabai ten ka nusimano tai ir nagus sugadins ir tie geliai nekazkaip atrodys ir vis luzines.Aisqu kad gyvenime viska reikia isbandyti, tik pries tai labiau pasidometi va. : )

  6. Jauciu as vel neuzilgo gelinius nagus prisidesiu, nes daug laiko reikalauja savu prieziura… nes as kai tokia pedante, tai man viskas turi but idealiai ir kiekviena smulkmena nervina, tai bent nagu problema bus mazesne 🙂

  7. Po dvieju savajciu pastebejau minusa- lupasi geliniaj nagaj…. visi sonaj atsokineja… ir lb grejt atauga… tikejausi atejti korekcijos darytis po 3 savajciu, bet kur tau… po 3 savajciu puse nago ataugs 😕

  8. na zinok geriau nepagailek pinigeliu ir geriau eik kitur, nes tiesa sakant, tai papildymo neisiu darytis i ta pacia vieta, nes ta kur man priaugino nagucius, nelabai speja (jai vakare i paskaitas) tai pradeda skubet ir vis zvilgciot i lairodi… kelis nagucius biski kreivai buvo nudildzius tai drauge man paskuj sutvarke…

    jau kaip rasiau eisiu papildymo darytis kur kitur, nes noriu kad ka nors graziai ant nagu ispaisytu (o jin nespeja..) 🙂

  9. As tai puse metu turejau su tipsais, poto man juos graziai nueme, kad liktu visas ilgis naturalaus nago ir uzliejo geli ant naturalaus nago. Daug geriau negu su tipsu, nes reciau luzta 😉

  10. pasmane buvo geliniai… gal savaite praejo ir jie pradejo luzinet (nestiprus visai),nors jie atrodo daug graziau nei akriliniai,bet del stiprumo tai manau akriliniai geriau,bet sitie man atrodo labiau kenkia nagui.

  11. as jau beveik metai, kaip prisiauginus gelinius nagus… iki siol dziaugiuosi rezultatu…nagai tvarkingi ir kiekviena menesi vis kitokie. Labai svarbu pasirinkti frofesionale manikiuriste. Aisku, pradzioje, kaip uzdejo juos, tai baisu buvo pora dienu, kol pripratau…kelnias brolis uzsegdavo…tekdavo jam net ir liemenuka mano kuri tai laika uzsegt 😆 dabar jau esu pripratus, nagai nebetrukdo visikai nei buityje, nei darbe…

  12. Laba,
    Laisvalaikiu dirbu su naguciu priauginimu (geliu), bei stengiuosi pasirupinti naturaliais naguciais (dengiu geliu ir silku -fibro sistema), darau pedikiūrą.
    Kviečiu padiskutuoti, o gal but ir apsilankyti (Vilnius) :skirt:

  13. Kalbant apie rankų priežiūrą, neįmanoma išvengti klausimų, susijusių su nagų priežiūra – juk rankos negali gerai atrodyti be gražių ir išpuoselėtų nagų. Nagų struktūra yra įgimta, tačiau gali keistis pagal išorinius poveikius (atliekamas darbas, drėkinimas, maitinimas). Sveikas nagas turi būti tvirtas ir elastingas. Labai dažnai nagų problemos liudija apie žmogaus sveikatos būklę. Viena iš dažniausių išorinio nago vaizdo pasikeitimo priežasčių – neteisinga mityba. Jei norite, kad jūsų nagai būtų sveiki, pasistenkite, kad jūsų maiste netrūktų būtinų mineralų ir vitaminų:

    vitaminas A padeda nagams stiprėti ir augti. Jo yra kepenėlėse, aliejuje, daržovėse, morkose, pomidoruose;

    vitaminas B padeda įsisavinti baltymus, tuo pačiu spartina nagų augimą. Jo yra daigintuose kviečiuose, kiaušinio trynyje, kopūstuose;

    jodas padeda nagui augti. Jo yra špinatuose, jūros kopūstuose;

    kalcis būtinas nago tvirtumui. Daugiausia jo yra pieno produktuose;

    geležis labai svarbi nago struktūrai ir formai;

    siera būtina nago susidarymui, stabdo uždegiminius procesus. Yra kopūstuose, svogūnuose, agurkuose.

    Vidutiniškai per mėnesį nagas paauga 3 mm, o visiškai atsinaujina per 3-5 mėnesius. Paprastai jaunystėje nagai auga greičiau. Šiltas oras, jūros vanduo, aktyvi rankų veikla (spausdinimas kompiuteriu, grojimas pianinu) stimuliuoja nagų augimą.
    Pageltę nagai dažnai išduoda, kad žmogus rūko arba vartoja tam tikrus vaistus. Kartais nagai geltonuoja nuo nagų lakuose esančių medžiagų.
    paimta iš http://www.nagupasaulis.lt/index.php?m= … &publid=13

    Nagų priauginimas – mitai ir faktai

    Labai dažnai tenka girdėti įvairių mitų apie nagų priauginimą. Daugelis jų gimsta dėl žinių trūkumo ar nesupratimo. Nors nagų priauginimas vis labiau populiarėja, informacijos apie šią paslaugą surasti gana sunku. Todėl pabandysime atsakyti į kelis dažniausiai kylančius klausimus.

    Mitas:
    Natūralus nagas nekvėpuoja po priaugintais nagais

    Faktas:
    Dar biologijos vadovėlyje skaitėme, kad nagas – tai suragėjusi odos dalis. Jis nekvėpuoja. Bet kuris profesionalus meistras paaiškins, kokiu būdu nago plokštelė gauna maitinamąsias medžiagas, kurios reikalingos ir visam organizmui. Patį svarbiausią vaidmenį nago maitinime atlieka kraujotaka, pernešanti būtinas medžiagas per kapiliarų sistemą, esančią po nagų, o ne ant jo.

    Mitas:
    Geliniai nagai atrodo natūraliau už akrilinius

    Faktas:
    Dažniausiai taip teigia neprofesionalūs meistrai, dirbantys tik su viena medžiaga. Viskas priklauso ne nuo medžiagos, o nuo meistro kruopštumo, išsilavinimo nagų priauginimo srityje, "rankos atidirbimo". Geras meistras ant vienos rankos priaugins gelinius, ant kitos akrilinius nagus, o plika akimi nebus įmanoma atskirti, kur kokie nagučiai yra.

    Mitas:
    Akriliniai nagai yra tvirtesni nei geliniai

    Faktas:
    Akriliniai nagai yra kietesni, o geliniai elastingesni, tačiau teisingai parinkus medžiagą bei priauginimo technologiją ir vieni, ir kiti yra stiprūs. Silpnesniems nagučiams siūloma dėti gelį, kietam, tvirtam nagui – akrilą. Tačiau tai tik bendros nuorodos. Kiekvienu atveju reikia išnagrinėti konkrečią situaciją. Juk kai slenka plaukai, ieškome šampūno nuo slinkimo, tačiau nepuolame visiems aiškinti, kad šampūnas nuo pleiskanų – niekam nereikalingas daiktas. Taip ir su nagučiais – vienai klientei tinka akrilas, kitai gelis, trečiai porcelianas, o ketvirtai – visos trys priemonės. Deja reikia paminėti, kad labai retais atvejais klientei netinka nė viena medžiaga. Tuomet belieka puoselėti savo natūralų nagutį.

    Mitas:
    Akrilo nagai kenkia natūraliam nagui, geliniai – nekenkia(arba atvirkščiai)

    Faktas:
    Dažniausiai tokie mitai gimsta dėl meistrų, dirbančių tik su viena iš medžiagų – tik su geliniais arba tik su akriliniais nagais. Tikindami, kad viena ar kita medžiaga yra toksiška, jie net neįtaria, kad tiek akrilas, tiek gelis turi tą pačią cheminę prigimtį. Į savaime stingstančio akrilo sudėtį įeina du komponentai: 1) specialus skystis (likvidas) arba monomeris, susidedantis iš etilmetakrilatų. 2) polimerinė pudra (polimeras, panašus į polimetilmetakrilatą). Pudros sudėtyje yra cheminis katalizatorius, kuris reaguodamas su monomeriu polimerizuojasi (stingsta).
    Tuo tarpu bet kokio gelio pagrindas yra oligomeras, junginys, kurio molekulės susideda iš keleto monomerinių grandinių.
    Neseniai atsiradę porceliano nagai taip pat yra tų pačių sudedamųjų cheminių elementų junginys. Dirbant šia technologija ant tipso tepasi gelio sluoksnis ant kurio dar barstosi akrilo milteliai. Vadinasi vaizdžiai tariant – akrilo ar gelio nagai tai "tas pats varškėtis, tik vienas keptas, o kitas virtas. Porceliano nagai tuomet varškėtis pirma išvirtas, po to apkeptas".

    Mitas:
    Priauginti galima tik ant labai sveikų ir stiprių natūralių nagų

    Faktas:
    Aš visuomet sakau taip: jeigu mūsų visų nagai būtų stiprūs ir geri, tai kam tuomet tas priauginimas? Visų pirma, jis tam ir buvo sugalvotas, kad moterys, turinčios silpnus, lūžinėjančius nagučius, niekaip negalinčios pačios jų užsiauginti, galų gale turėtų išeitį. Antra, silpną nagą padengę geliu, akrilu ar porcelianu mes jį apsaugome nuo daugybės išorinių poveikių – vandens, temperatūrų kaitos, smulkių smūgių, stuktelėjimų ir t.t.

    Mitas:
    Priaugintus nagus po pusės metų reikia nuimti

    Faktas:
    Teigdami, kad po pusės metų privaloma daryti pertrauką, dažniausiai meistrai prideda dar vieną frazę: "Kad nagas pakvėpuotų". Kadangi jau anksčiau išsiaiškinome, jog nagas nekvėpuoja ši priežastis išnyksta. Aš pati priaugintus nagus nešioju jau septinti metai ir pertraukas turėjau kokias tris, maždaug po pusantros savaitės. Jas dariau tik todėl, kad nuėmus senus, paprastai nelikdavo laiko tuojau pat uždėti naujus. Tačiau kartais, nepriklausomai nuo nešiojimo laikotarpio, klientė tiesiog pavargsta nuo priaugintų nagų. Tuomet, be abejo, medžiagą verta nuimti.

    Mitas:
    Priauginimas labai sugadino nagus

    Faktas:
    Priauginimas pats savaime nagų sugadinti negali. Pateiksiu kelias pačias pagrindines priežastis, dėl kurių priauginimo periodu gali būti sugadinti natūralūs nagai:
    1. Neprofesionalus meistras, kuris:

    nemokėjo parinkti jums tinkamos priemonės

    dirba su nekokybiškomis medžiagomis

    dirba su nekokybiškais ir nešvariais įrankiais

    neturi pakankamai profesionalių žinių apie nagų priauginimą (perdaug nušlifuoja natūralų nagą priauginimo arba papildymo metu, neišlaiko reikiamų dirbtinio nago proporcijų ir t.t.)
    2. Klientės klaidos:

    uždelsia atlikti papildymą (jo metu ne tik medžiaga padengiamas ataugęs nago tarpelis, bet ir iš naujo perskirstomi svorio centrai, kurie yra labai svarbūs priauginamų nagų nešiojimo kokybei)

    priaugintų nagų naudojimas "vietoj atsuktuvo", t.y. klientė pamiršta, kad priauginti nagučiai yra rankos puošmena, o ne darbinis įrankis, nors ir tvirtesni už natūralius

    klientė pati namuose imasi korekcijos, trumpinimo , siaurinimo ar kitų veiksmų, kurių metu pažeidžiami dirbtinio nago svorio centrai bei proporcijos
    Visos šios išvardintos priežastys veda prie vieno rezultato – priauginto nago lūžio. Kiekvieno lūžio metu pridėtinė medžiaga nuo smūgio atkelia keletą mikroplaušelių nuo natūralaus nago. Kadangi keičiant nulūžusį nagą reikia nuimti medžiagos likučius, o taip pat ir atskilusius plaukelius, natūralus nagas suplonėja. Nuo to, savaime suprantama, jis pasidaro ir jautresnis ir silpnesnis. Jei lūžis pasikartoja dar kartą, nagas plonėja dar labiau.
    3. Neteisingas priaugintų nagų nuėmimas:

    priaugintas nagas yra nulupamas žnyplučių ar kokio kito aštraus daikto pagalba (tokia procedūra, nors ir kaip atrodytų, kad lengvai atsikėlė medžiaga nuo natūralaus nago, nusineša mažiausiai 2-3 viršutinius nago sluoksnius)

    nuimant gelį perdaug nudildžiuotas nagas, dažniausiai naudojant per grubią dildę arba ją perdaug spaudžiant

    nuimant akrilą per ilgai mirkoma acetone, kuris išsausina natūralų nagą
    Tačiau, kad ir kaip nagai būtų sugadinti priauginimo periodu, natūralus nagas nepaliaujamai auga ir atsinaujina. Plokštelė pilnai pasikeičia maždaug per 3-4 mėnesius. Jei ir tuomet nagai yra silpni, vadinasi, tokie jie buvo ir prieš priauginimą.

    Mitas:
    Nuvalius nagų laką valikliu, turinčiu acetono, akrilo nagai ištirpsta

    Faktas:
    Vieną kartą nuvalius laką nuo akrilo nagų šie tikrai neištirps. Tačiau profesionalūs meistrai būtinai perspėja savo klientes, nešiojančias akrilo nagus, kad dažnas akrilo nagų valymas acetonu po truputį ardo akrilo masės vientisumą. Šis procesas laikui bėgant gali privesti prie nago lūžio. Taip pat ir gelio meistrai nerekomenduoja naudoti acetoninių lako valiklių, nes acetonas labai sausina pirštų odą. Nagrinėjant giliau, veiksmas vyksta toks – jūs nuvalėte priaugintą nagą acetonu. Aplink nagą esantys odos ploteliai iš karto pabąla. Tai reiškia šie odos ploteliai labai išsausėjo. Mūsų organizmas gamtos yra taip tobulai sukurtas, kad su bet kokia problema pirmiausiai mėgina susitvarkyti pats. Gavę signalą, kad yra sausų odos bei ataugusio natūralaus nago plotų, riebalinės liaukos išskiria dvigubą natūralaus riebalo normą. Šis staigus riebalo išskyrimas gali išprovokuoti dirbtinės medžiagos atšokimą, kuris gilėdamas vėl atves prie lūžio.

    Mitas:
    Pažiūrėjau, kaip priaugina nagus, nusipirksiu akrilo ir pati sau pasidarysiu

    Faktas:
    Visų pirma kalbu remdamasi savo patirtimi – daryti nagų priauginimą sau yra be galo sunku ir sudėtinga, dar sudėtingiau nei daryti kitam. Juk nemokame vienodai gražiai rašyti ir dešine, ir kaire ranka? Antra, meistras, darydamas jums nagelius nepasakoja nei ką jis daro, nei kodėl, nei kiek, nei kam. Netgi jei jūs sumaniai klausinėsite, meistras taip pat sumaniai atsakys tik pusę tiesos. Taip yra todėl, kad bet kokios profesijos paslaptys labai daug kainuoja. Meistrai lanko įvairiausius tobulinimosi kursus, perka žurnalus, važiuoja į seminarus, parodas ir t.t. Darau išvadą – be specialių apmokymų, jūs galbūt ir pasidarysite nagus pati, tačiau kokios kokybės? Kokios pasekmės laukia? Tik specialiuose apmokymuose suteikia žinių, kaip nepažeisti nago, kokias medžiagas kaip naudoti, kaip apsisaugoti nuo nagų grybelio, pelėsio susidarymo ir t.t. Ar norėtumėte rizikuoti savo pačios ar savo draugių sveikata?

    paimta iš http://www.nagupasaulis.lt/index.php?m=1&p=mitai

  14. Sveikos merginos. Uzmaciau kad kalbate apie nagucius. Patariu auginkites gelinius. Va pries kelias dienas prisiauginau pas viena panele gelinius nagus, nzn ar tai tik ji taip nerealiai daro juos ar visur taip bet taip kruopsciai mergina priaugdineja nagus ir daile visokia labai graziai daro tai nerealiai, net nesitikejau kad tokie grazus bus, o jos nr skelbime radau, daro pas save namuose,ir nebrangiai jai kas norit prisiauginti rekomenduoju tik ja. Va jos nr 860878568 pameginkit tikrai nenusivilsit 🙂

  15. Kas cia sako, kad gadina? Buvo toks gerulis straipsnis kažkur įdėtas apie visus tuos nagučius, berots šitam forume. Num, bet esmė tame, jeigu pati jų nenusiimdinėji, o nueini i kirpyklą, kur tau su visom priemonėm normaliai nuima, nepažeisdami nagų, nagas lieka sveikas. O jei pati lupinėjiesi, tai nuplesi puse nago sluoksnių, del to ir "gadinasi" nagai.

  16. Aš buvau užsidėjus ir ne kartą. Šiaip man asmeniškai patvaresni akriliniai, bet geliniai tikroviškiau atrodo. Beje, visus kartus, kai sumanydavau, kad noriu mėnesį kitą pagyvent su natūraliais nagais, iš pradžių juos visus nusilaužydavau, o po to kas likdavo ( gelis ar akrilas ) nulupdavau replėmis. 🙂

  17. Tai dabar juk gali be tipso deti. Ant tokio popieriuko geli isformuoja, uzdziovina ir isima ta popieriuka. Buna labai dailus nagas be tos plastmases. Siulau ismegint kas dedasi pastoviai gelinius ar akrilinius nagus 🙂

  18. nuomone rašė:

    Tai dabar juk gali be tipso deti. Ant tokio popieriuko geli isformuoja, uzdziovina ir isima ta popieriuka. Buna labai dailus nagas be tos plastmases. Siulau ismegint kas dedasi pastoviai gelinius ar akrilinius nagus 🙂

    Paskutinį kartą kai dėjausi, tai būtent šitu būdu man darė. Tai per 3men. nenusilaužiau nei vieno nago.

  19. tai nedaryk kapliu,aisku kad negrazu,bet jeigu savu graziu neturi tai geriau prisiaugink. mano buvo labai stipri labai grazus naguciai bet as vistiek pradejau priauginet, ir nesigailiu jeigu noresiu vel turesiu tokiu kokie buvo pries 3 metus 😀

  20. as patarciau geriau pastiprint savus nagucius 🙂 pati bandziau ir gelinius ir akrilinius, ir porcelianinius, bet juos nusiemus nagai buna ploni kaip popierius, skilineja, greit luzta ir siaip lankstosi i visas puses kol atsiaugini naujus:)))

  21. rudakute rašė:

    as patarciau geriau pastiprint savus nagucius 🙂 pati bandziau ir gelinius ir akrilinius, ir porcelianinius, bet juos nusiemus nagai buna ploni kaip popierius, skilineja, greit luzta ir siaip lankstosi i visas puses kol atsiaugini naujus:)))

    Šiek tiek klysti. Skambinu klasikine gitara ir man dažnai suskyla/nudyla ar atsitiktinai nulūžta nagai. Be jų realiai negaliu nieko grot, tad tokiu atveju prieš koncertus aš klijuojuos nagus iš plastiko / ARBA klijuoju šilko juosteles, bet dėl laiko stokos paprastai šią stiprią techniką apeinu. Čia tas pats, kas daroma ir salonuose, tik tiek, kad viską pasidarai pats su TEMPO / JEMPO servetėlėm ir klijais.

    Galbūt tavo nagai po akrilo/plastiko susilpnėja dėl to, kad nemoki jų padoriai nusiimt ,su sluoksniais išrauni. Nes pats nagas yra visiškai negyvas, neskaitant tų kelių milimetrų nago apačioj prie piršto, pro kur augdamas nagas kvėpuoja. Tad jei gražiai nusiimsi priklijuojamą nagą, tikrasis pažeistas nebus.

    Geri yra priklijuojami nagai : Fingrs/French(ne vien su manikiūra, tiesiog taip vadinas)/Kiss. Laikysi apie savaitę, nusiimsi su Artificial nail remover. Neliks net žymės. Kai po dirbtiniu nagu ataugs tikri, užsidėsi laką ir palaipsniui susistiprinsi.

Parašykite komentarą