2024 16 balandžio

24 thoughts on “Problemėle su pirmu kartu

 1. Jeigu jau tavo gyvenimo mergina davė žodį ir pažadėjo susitvarkyt, teigdama jog tu esi tas, su kuriuo ji norėtų tia padaryt, tai nežinau ko tua dar reikia, lauk. Svarbiausia nespausk tu jos per daug.

 2. Sveiki, esu Arminas. Turiu panelę ir bijau su ja pradėti lytinį gyvenimą, kadangi esu nekaltas. Taigi, norėdamas padaryti tą "pirmą kartą" as tai atlikau su sex lėle. Atsmaukiau varpą ir įkišęs į ertmę kiek pajudėjau. Nuleidau ir po to pastebėjau, kad varpa liko tokioje pačioje pozicijoje – atsmaukta. Ar tai normalu.? Matote neesu to daręs tai dar nežinau. Prilietus truputuka skauda. Ar varpa tokia ir liks.? Ar tas jausmas prilietus galvute liks ilgai.? Prašau, atsakykite. Dėkui iš anksto.

 3. Arminas rašė:

  Sveiki, esu Arminas. Turiu panelę ir bijau su ja pradėti lytinį gyvenimą, kadangi esu nekaltas. Taigi, norėdamas padaryti tą "pirmą kartą" as tai atlikau su sex lėle. Atsmaukiau varpą ir įkišęs į ertmę kiek pajudėjau. Nuleidau ir po to pastebėjau, kad varpa liko tokioje pačioje pozicijoje – atsmaukta. Ar tai normalu.? Matote neesu to daręs tai dar nežinau. Prilietus truputuka skauda. Ar varpa tokia ir liks.? Ar tas jausmas prilietus galvute liks ilgai.? Prašau, atsakykite. Dėkui iš anksto.

  1. Iš kur gavai tą lėlę?
  2. Ar nepamiršai išplauti prispermuotos ertmės?
  3. Ar vis dar tebevaikštai su atsmaukta galvute ar jau esi ligoninėj?

 4. arta2234 rašė:

  Mantas_svecias rašė:

  manau, 99% tikimybė, kad čia viso labo prikolas, tačiau dėl to 1% vis tiek reikia rimtai atsakyti 😀

  pamiršau pasakyti, aš gydytojas, ir man yra tekę užtempinėti apyvarpes seksualinėm daugumom

 5. Chebra padekit arba nuraminkit:)
  Buvo man pirmas kartas, ir prezikas pasiliko manyje. Abu pamenam kad kiek kartu buvo istraukes savo… tai prezikas vis dar buvo o kai paskutini karta istrauke tai jo nebebuvo. Labai bijau pastoti.. nusipirkau kazkokius kontraceptikus,bet vaistininke manau nr tuos padave,nes siuos kuriuos padave reikia gert kiekviena diena,ir apie naudojima po lytinio santykio nera parasyta.. tad prasau gal jud apie tai kazka nusimanot?

Parašykite komentarą