2024 23 birželio

23 thoughts on “Purškiamos pėdkelnės

 1. karjeriste rašė:

  ka dar sargis yra xD

  Vokietijoje išrastas purškiamas prezervatyvas. Janas Vinzenze Krause pasakoja, kad idėja gimė dėl to, jog prezervatyvas turi tikti vyrui, o ne atvirkščiai.
  Jis mano, kad vaistinėje galima įsigyti prezervatyvų, kurie tinka vyrams, kurių penis yra apie 14.5 centimetrų. Tačiau daug žmonių turi mažesnes ar didesnes varpas.
  Prezervatyvų rinkoje bręsta tikra revoliucija.
  Nauja priemonė purškia skystą lateksą tiesiai ant penio, kuris pasidengia per kelias sekundes.
  Tačiau užpurškiamas prezervatyvas bus daug brangesnis už įprastus.
  Purškalo kamera kainuos apie dvidešimt eurų, o purškalo skysčio balionėlis — apie penkis eurus. Iš tiek atsargų galima pagaminti nuo dešimties iki dvidešimties prezervatyvų priklausomai nuo dydžio.

  rain_crow rašė:

  Purškiami drabužiai

  o visai nieko butu 😀

 2. karjeriste rašė:

  ar bandet kas nors purskala, kuris tarsi atstoja pedkelnes? tokia kaip ir purskiama pudra ,nylon spray on ar pan.
  ar netepa rubu?

  turiu pirkau anglijoje kai pirkau maniau kad čia blizgesys kojom kad atrodytu kaip su kojnem, dar ir dabar jos turiu.. labai tamsia nusipirkau tai galiu pasakyti š.. nes nusipurkšti lygiai reikia sugebėti, labai tamsi tai jei perilgai papurški matosi labai, super tepa viskas ruda palieka bet čia gal reikia palaukt kol nudžiūs nu žodžiu eina peklon paprasta krem pudra ir biria manau geresnis efektas gaunamas.. nu ar ba ta lieva.. X(

 3. airbruš tai ne dirbtinės pėdkelnė o dirbtinis įdegis tai gi nemaišykite.. o tos vadinamos dirbtinės pėdkelnės būna pirkti tokiame kaip dezodorantas buteliuke ir taip ir yra užrašyta ant jo..turiu pati pirkusi tai žinau. bet sakau kad š ypač jei yra po depiliacijos likusių plaukelių.. nu ir mano firma lyg ir viena iš einamiausiu buvio anglijoje.. bet kažko tai nelabai..va radau jį šitas..

 4. womencat rašė:

  airbruš tai ne dirbtinės pėdkelnė o dirbtinis įdegis tai gi nemaišykite.. o tos vadinamos dirbtinės pėdkelnės būna pirkti tokiame kaip dezodorantas buteliuke ir taip ir yra užrašyta ant jo..turiu pati pirkusi tai žinau. bet sakau kad š ypač jei yra po depiliacijos likusių plaukelių.. nu ir mano firma lyg ir viena iš einamiausiu buvio anglijoje.. bet kažko tai nelabai..va radau jį šitas..

  Ten ne pėdkelnės, o tas pats airbrush’as kojoms, kad spalvą duotų, gražiau atrodytų. Draugė dažnai fotografuojasi tai jai jis nepakeičiamas yra.
  Purškiamų pėdkelnių sudėty yra nailono, kurio yra ir paprastose pėdkelnėse.

 5. na šito purškalo reklamoje sako kad nebereikės pėtkelnių.. tai ir pagalvojau kad tai ir yra pėdkelnių pakaitalas, o ta apie kurį tu kalbi net negirdėjus.. gal kokia nuoroda ar pavadinimą turi? įdomu 🙂

 6. womencat rašė:

  na šito purškalo reklamoje sako kad nebereikės pėtkelnių.. tai ir pagalvojau kad tai ir yra pėdkelnių pakaitalas, o ta apie kurį tu kalbi net negirdėjus.. gal kokia nuoroda ar pavadinimą turi? įdomu 🙂

  Tai "nereikės pėdkelnių", nesako, kad tai ir yra pėdkelnės.


  Kiek žinau – jos žinomiausios.

Parašykite komentarą