2024 22 liepos

4 thoughts on “Randeliai ant veido

 1. Naudok sveitimo priemones veidui, kurios lygina veiduka.
  Pasiulyt tau galiu tik sita, ka zinau ir bandziau.

  Mary Kay firma. Mikrodermabrazijos sistema.

  Kainuoja 200lt, bet jo uzteks pusei gyvenimo, nes naudot reikia tik 1-2 kartus per savaite ir naudojamas nedidelis kiekis.

  Someone rašė:

  „TimeWise“ odos atnaujinimo sistema MIKRODERMA efektyviai naikina senėjimo požymius, valo ir mažina poras, išlygina odą. Klinikinių tyrimų metu įrodyta, jog ši neriebi, nearomatizuota sistema tinka visų tipų, net ir pačiai jautriausiai odai.

  MIKRODERMA susideda iš dviejų etapų:

  I etapas – valomoji odą atnaujinanti priemonė;
  II etapas – regeneruojamoji priemonė.

  Valomoji odą atnaujinanti priemonė lygina odą, ją išvalo, suteikia odai stangrumo ir minkštumo. Nuvalius odą naudojama regeneruojamoji priemonė, kuri ramina ir atgaivina odą, išlygina raukšles, šalina senėjimo požymius, išlaiko odą minkšta ir švelnia lyg šilkas. Ši priemonė – tai maitinamoji želė, turinti stiprų odos atnaujinimo poveikį.

  Mikrodermabrazija arba kitaip tariant odos šlifavimas, skatinantis epitelio atsinaujinimą, žinomas pakankamai seniai. Išrastas italų gydytojo Otelo Džinebri, šis odos atjauninimo būdas vystėsi kartu su moderniomis technologijomis ir sparčiai populiarėjo.

  Šis odos atnaujinimo metodas leidžia spręsti pačias įvairiausias odos problemas. Jis veikia giliuosius odos sluoksnius ir aktyvina pačios ląstelės veiklą, tokiu būdu lygindamas odos paviršių, stimuliuodamas kraujotaką, skatindamas kolageno sintezę ir elastino gamybą. Atlikus šią procedūrą oda tampa stangresnė, lygesnė, sumažėja randai atsiradę po išbėrimų ir raukšlelės. Mikrodermabrazijos poveikis yra stipresnis, nei naudojant vaisių rūgštis, o odai pakenkiama daug mažiau naudojant cheminius odos šveitiklius arba atliekant plastines operacijas.

Parašykite komentarą