2024 17 liepos

13 thoughts on “Raumenys keičia veidą?

 1. kaip tai nesikeicia? Keiciasi kaip augini mase, juk augindamas mase niekaip neisvengsi riebalu, o riebalai pasiskirsto visur, juolab ir ant veido ir ant kitu vietu. Aisku kazkiek tai keiciasi bet juk bus numesi svori ir nieko labai pastebimo nebus 🙂

 2. Menuo rašė:

  Soldier777 rašė:

  aišku nesikeičia

  kodel sakai nesikeicia, aisku keiciasi vieniem neryskei kitiem net labai 🙂

  Nesupratau. Prie ko čia ta masė? Jeigu treniruoji bicepsą, tai prie ko čia ta veido forma?

 3. Temos autorius kalbėjo apie raumenų užsiauginimą, bet ne konkrečiai apie bicepsą 😀 treniruotum įvairas raumenų grupes. Autorius tą ir turėjo omeny.. Kraujo apytakos suaktyvėjimas sporto metu savo ruožtu turės įtakos ir veido raumenims.

 4. Bet gi raumenys neauga nuo suaktyvėjusios kraujo apytakos. Ištikrųjų auga po treniruotės net, kai raumenys ilsisi ir tada ta kraujo apytaka jau būna sunormalėjusi. Vėlgi jei treniruoji įvairias raumenų grupes, tai tos įvairios raumenų grupės ir augs, o veido raumenys čia ne prie ko.

 5. dairymilk rašė:

  Bet gi raumenys neauga nuo suaktyvėjusios kraujo apytakos. Ištikrųjų auga po treniruotės net, kai raumenys ilsisi ir tada ta kraujo apytaka jau būna sunormalėjusi. Vėlgi jei treniruoji įvairias raumenų grupes, tai tos įvairios raumenų grupės ir augs, o veido raumenys čia ne prie ko.

  Žinoma raumenys neauga vien dėl suaktyvėjusios kraujo apytakos. Ji gali suaktyvėti net ir nesportuojant.. ar matei kada raumeningą vyrą, vaikiną su sulysusiu veidu? Tokiu atveju išryškėja veido bruožai, linijos, juk raumenų ant veido tyčia niekas ir neaugina 😀
  O raumenų augimui įtakos taip pat turi ir mityba.

 6. Na jeigu iš pradžių žmogus turi rimtą viršsvorį, tai žinoma pradėjus sportuoti ir numetus kokių 30-40 kg veidas pasikeis, visi tie riebalai išnyks. Tačiau paėmus normalų statistinį žmogelį kuris ten neturi daug to viršsvorio ir kartais nueina štangą pakilnoti, tai jokių ten pakitimų nebus.
  Galima sakyti veidas keičiasi ir miegant, yra skirtumas naktį pamiegojus 5 valandas ir 10 valandų, bet tas skirtumas nėra ilgalaikis.

 7. dairymilk rašė:

  paėmus normalų statistinį žmogelį kuris ten neturi daug to viršsvorio ir kartais nueina štangą pakilnoti, tai jokių ten pakitimų nebus.

  Na jei KARTAIS tik štangos pakilnoti nueina žmogelis, tada išvis niekas nesikeičia, net ir raumenų masė 😀

Parašykite komentarą