2024 19 balandžio

6 thoughts on “Reductil

 1. man ji gyditoja israse, vartoju jau 12 dienu, numeciau 4 kg. visiskai uzblokuoja alkio jausma.nebesinori valgyti tai valgau siek tiek vien tam kad reikia. sis vaistas veikia tiesiogiai nervu sistema, alkio centra, ji uzblokuoja tai zmogus gali visiskai abejingai ziureti i maista.
  bet ji galima vartoti tik su gydytojo konsultacija ir jam priziurint.
  beja, yra zmoniu kuriems jis neveikia.
  taip pat vartojant si vaista daznai pasireiskia salutiniai poveikiai.

  vaisto sudetis – sibutraminas. kalbama kad ir garsiojo Lida sudetyje yra sibutramino tik kelis kartus didesne doze, o maximali leistina sibutramino doze zmogui per para yra 15 mg.
  beja, lida nelegali, o sis vaistas legalus receptinis.

 2. litas rašė:

  man ji gyditoja israse, vartoju jau 12 dienu, numeciau 4 kg. visiskai uzblokuoja alkio jausma.nebesinori valgyti tai valgau siek tiek vien tam kad reikia. sis vaistas veikia tiesiogiai nervu sistema, alkio centra, ji uzblokuoja tai zmogus gali visiskai abejingai ziureti i maista.

  na as tai nesuprantu…geriau paspuortuotumet susireguliuotumet mityba o ne rytumet chemija estumet mesainius ir drybsotumet lovoje taip nieko nebus… bet ir vaista suradot kuris blokuoja alkio jausma…juk pamirsit kad reikia valgyt ir nustipsit badu arba skrandi susigadinsit arba anoreksija susirgsit daugiau organizmas is vis nepriimines maisto ir turesit daug bedu

 3. tikrai priimines, nes nustojus vartoti si vaisa viskas buna kaip buve.
  tik tiek kad ji vartojant iprantama maziau valgyti, susitraukia skrandis ir veliau nebegali tiek prisikimst kaip anksciau

 4. REDUCTIL 10 mg vartojamas nutukimui gydyti.
  Tai pagalbinė priemonė reguliuojant svorį:
  * Asmenims, kuriems yra alimentinis nutukimas – kūno masės indeksas (KMI) 30 kg/m2 ar didesnis.
  * Asmenims, kuriems yra alimentinis antsvoris – KMI 27 kg/m2 ar didesnis, jei yra kitų su nutukimu susijusių rizikos veiksnių, pavyzdžiui, II tipo diabetas arba dislipidemija (lipidų apykaitos sutrikimas).
  Pastaba
  REDUCTIL 10 mg galima vartoti tik tiems asmenims, kuriems vien įprastinės svorio mažinimo priemonės nepakankamai veiksmingos, t. y. kurie per 3 mėnesius svorio neteko mažiau negu 5 kg.
  Gydymo REDUCTIL 10 mg trukmė turi būti ne didesnė kaip vieneri metai, nes nėra duomenų, ar ilgesnis gydymas saugus ir veiksmingas.
  Gydomas šiuo vaistu pacientas turi keisti gyvenimo būdą, kad pasiektas sumažėjęs svoris išliktų, kai gydymas bus baigtas. Pacientas turi žinoti, kad jam to nepadarius svoris vėl gali padidėti ir kad net baigęs gydymą jis turi reguliariai lankytis pas savo gydytoją.
  GALIMI ŠALUTINIAI POVEIKIAI
  Kokį šalutinį poveikį gali sukelti REDUCTIL 10 mg?
  Dažniausiai šalutinis poveikis pasireiškia gydymo pradžioje (per pirmąsias keturias savaites), vėliau jo stiprumas ir dažnumas mažėja. Paprastai poveikis nebūna stiprus ir ilgalaikis, dėl jo nutraukti gydymo nereikia.

Parašykite komentarą