2024 17 liepos

24 thoughts on “Reikia kreiptis į psichiatrą?

 1. Foo rašė:

  Noriu pabrėžti, kad kalbėsiu visiškai rimtai!

  Tai va, dažnai sapnuoju sapnus po kurių man būna lAbai bloga (ne ta prasme, kad pykintų 😉

  Tai čia tikriausiai giliai emociškai priimi įvykius. Tada jie užsifiksuoja pasąmonėje ir sapnuoji. Apie dvi valandas prieš miegą vykstantys įvykiai taip pat greičiau ir giliau įsiskverbia į pasąmonę. Tai nėra gerai. Sąmonė yra kur kas ribotesnė už pasąmonę ir gali gerokai ją užteršti. Tačiau nėra nieko tokio labai ir tragiško. Bandyk prieš miegą pasiklausyti ramios instrumentinės muzikos, šiaip ką daugiau dvasiai nei paviršiniui malonumui. Aišku jaunam suvaldyti mintis ko gero yra tikrai sunkoka, tačiau stengiantis viskas įmanoma.

 2. Kreiptis niekur nereikia.
  Man dazniausiai blogi sapnai buna kai as pati ne itin gerai jauciuos.
  Pasiziurek kas tave kankina realybeje.

  O slyksciu sapnu, kad ir su ta pacia mociute esu ir as sapnavus. Dar patikek slykstesniu 100 kartu nei tavuju. Pvz, kaip mociute leidzia i kapa pilna srutu ir kazkokia mesmale mano mociute sumala… Pvz, mano sapnai tokie apie mociute persekioja del to, kad labai bijau, kad ji nemirtu… Bent jau as taip manau…

 3. Jei tai vyksta nuolat tada galbūt riekia kreiptis, bet ne į psichiatrą. Į psichologą veikiau.

  Pinky-tokie tavo sapnai irgi nėra normalūs, pati sakai, kad tai baimė. Psichologas gali padėt ją įveikti.

 4. laurencija rašė:

  Jei tai vyksta nuolat tada galbūt riekia kreiptis, bet ne į psichiatrą. Į psichologą veikiau.

  Jo, čia biški sumaišiau, taip ir norėjau parašyti (:

 5. Nereikia kimsti visokiu nesamoniu i galva, maziau apie jas galvoti ir viskas bus ok. Dazniausiai sapnuojasi tokios nesamones kai pries miega apie jas galvoji. Maziau kisk bruda i galva ir tiek.

 6. Turbut todel, kad ant visko nusispjaut 🙂 As irgi nesapnuoju, nes uzsiknises ir nedamiegojes pastoviai bunu. Bet nematau del ko parintis, nes seniau ziauriai uzknisdavo visokie kosmarai.

 7. daugiau mažiau košmariški sapnai anksčiau būdavo. Dažniausiai kada gyvenimo įtampa gerokai sukildavo. Kada vieną pravalą sekdavo kitas ir atrodo, kad viskas griūna, tai po kurio laiko ir sapnai pasidarydavo negailestingi. Bet kada atradau ramybę, tai juos kaip vėjas nupūtė. Jau net ir neprisimenu kada esu sapnavęs ne tai, kad košmarą, bet bent kiek nemalonų sapną.

 8. Foo rašė:

  Noriu pabrėžti, kad kalbėsiu visiškai rimtai!

  Tai va, dažnai sapnuoju sapnus po kurių man būna lAbai bloga (ne ta prasme, kad pykintų 😉

  Pas psichiatrą tau eiti tikrai nereikia.. sapnuoju aš irgi panašius dalykus, ir visokias kitokias keistenybes… čia psichologinis išstūmimas per sapnus, tai kas susikaupė per dieną, ar per tam tikrą laiką.. košmarai ir išlaisvinimo sapnai tam ir yra, kad išstumti informaciją iš pasamonės, nes kitaip išprotėtume..

 9. tu perdaug sureikshmini sapnus. Tau reikia ziureti daugiau siaubo filmu tada sapnai buna idomesni nei papasakojai. Pradek gyventi o ne apie sapnus galvok.

  Visokiu esu idomiu prisapnaves, bet neidomus. Idomu kai sapnuoji.

Parašykite komentarą