2024 18 liepos

4 thoughts on “Retro apranga

  1. Klasikiniu retro stiliaus supratimu, tai – 20-ieji metai. Pagrindiniai bruožai yra: kvadratinis siluetas; drabužių ilgis apie kelius; pažeminta liemens linija, beveik ties klubais, akcentuota diržais, juostomis, kaspinais; daug drapiruočių arba klosčių; šukuosena – a la karė; galvos aksesuarai – mažos kepurėlės arba juostos, puoštos plunksnomis, karoliukais; būdingi ilgi karoliai; avalynė panaši į šiuolaikinę – buku galu, papuošta kaspinais, karoliukais, metaline furnitūra. Tai būtų pagrindiniai akcentai.

  2. Dėkuj, dar šiektiek info pati susiradau, tai temą kaip ir išsiaiškintam galite rakinti. 8)

    P.S ale kaip buna, apie playboy diržus galite prirašyti 10 postų, o va jau apie rimtesnius reikalus vos viena teatrašė, tuštybė plinta.

  3. siaip mano nuomone retro stilius tai kazkas panasaus va kaip pvz per mtv maciau grupe razorblade kazkokia daina, tai tokios aptemtos arba cigaretes formos kelnes, dzinsai… maikes taip pat tokios aptemtos… ir maikes kazkaip dryzuotos labiau retro buna… nes kazkur seniai nete buvau aptikes… nu siaip tas retro tai manau jaunimo tarpe buvo dar va neseniai pries emo banga paplites… ai dar va tokie visokie inkarai ar seni naiko balti kedai irgi retro yra… jeigu as cia nemaisau nieko…

Parašykite komentarą