2024 23 birželio

17 thoughts on “Seksas pirtyje

 1. Šiluma — vyrų lytinių liaukų priešas. Praleidus 85 –ių laipsnių pirtyje dvidešimt minučių, žymiai sumažėja spermatozoidų kokybė ir kiekis. Visą savaitę po pirties jis išlieka žemo lygio, vėliau per 5 savaites pamažu grįžta į senas vėžias. Pokyčiai, laimei, nėra negrįžtami, bet planuojant vaikus geriau vengti pirčių bent 3 mėnesius. Tam, kad išaugtų nauja sveika spermijų karta, reikia 10 savaičių.

 2. Pinky rašė:

  Šiluma — vyrų lytinių liaukų priešas. Praleidus 85 –ių laipsnių pirtyje dvidešimt minučių, žymiai sumažėja spermatozoidų kokybė ir kiekis. Visą savaitę po pirties jis išlieka žemo lygio, vėliau per 5 savaites pamažu grįžta į senas vėžias. Pokyčiai, laimei, nėra negrįžtami, bet planuojant vaikus geriau vengti pirčių bent 3 mėnesius. Tam, kad išaugtų nauja sveika spermijų karta, reikia 10 savaičių.

  Jo kažkur skaičiau, kad senovėje po pirties vyrai grįždavo namo ir iškart į lovą žmoną nešdavosi. Jau tada jie žinodavę, kad pirtis kenkia vaisingumui.

 3. 8) oba. Paaishkinot kodel man ishwis pirty neishejo pabaigt, dar pridet tai kad alkoholio buwo nemazhai uzhwarotta tai wisai… Xi xi… Wisai niek sheip toj pirty, labaaaai jau shilta buna…

 4. Hmm… Nezinau nezinau… Pirtyje kazkada buvo didelis susijaudinimas. Abipusis… Gal del to, kad siluma buvo issilaikiusi tik iki kokiu 70… Bet viska uzbaugti sutrukde kiti dalyviai. Ir aciu dievui 😀

 5. mindzius:) rašė:

  esu daug girdejes kad pirtyje mylejimasis buna daug ilgesnis:) ar esat kas bande, kokia jusu nuomone apie tai?:)

  ciuju issijungtum po pirmu 5 minuciu aisku jei normalei pirtis ikaitinta

Parašykite komentarą