2024 21 gegužės

14 thoughts on “Šešioliktasis gimtadienis

  1. Jei man būtų 16 tai pasikviesčiau porą geriausių draugų, pusbrolį, kaimyno sūnų, mamos draugių vaikus pakviestų. Mama padarytų sumuštinių, baltos mišrainės, nupirktų tortą, saldainių "fortūna" ir "ananasas" ir būtiniausią šventės atributą – vaikišką šampaną "buratinas", kurį atidarytų ne kas kitas, o aš pats. Neįsivaizduojamos linksmybės su "telebimbam", "rokerio Luko", "olialia" ir kitų atlikėjų nuotaikingom dainlelėm tęstūsi maždaug iki 18 val. Tikrai puikus vakarėlis! O jei gaučiau dovanų robotą transformerį tai tikrai būtų įsimintiniau už šias ir praeitas kalėdas.

  2. Man tai aplamai juokingai atrodo susirinks 16niai i pirti prisigers ir tai vadinsis gimtadieniu, kas alkoholio uzpirks? Mamyte ar tevelis? As suprantu 18aji gimtadieni tada tai prisigeria visi(as pats net visko gerai neatsimenu, atsimenu tik kad prasidejo kaune, o baigesi druskininkuose) , o cia 16 vaikai dar.

  3. o tu mastyk taip, kad iki 18 gimtadienis tai metai kaip tu subresti, po 18 tai metai kaip tu tampi protingesnis, po 60gimtadienio tai metai kaip tu suvaikeji..ir viskas..kam to senejimo 🙂

  4. tai vat zmoguciai.. matau, kad esate be galo originalus, as irgi tokia, buvau, 12 metu.. bet issisemiau…. todel labai labai prasau, gal kas galetumete pateikti pasiulymu, ka galima butu paruosti 12-oku simtadieniui? koki nors originalu namu darba.. nesinori kartotis, nesinori padaryti, kazka, kas jau matyta, norisi, kad zmones pamatytu, ir sakytu"wow!! o cia tai pavare"… taip kad labai prasau padekit, ir pasiulykit ka nors :tumb:

  5. mano 16tasis uz keliu menesiu. kaip svesiu? susisaudysiu mixiuko pora buteliuku, tona sokolado, draugaite i paranke ir eisim ziuret kokio nors seniai nusibodusio filmo per tv. persivalgysim, papletkinsim, paverksim. laukiu nesulaukiu 😉

  6. TOMAZZ rašė:

    Man tai aplamai juokingai atrodo susirinks 16niai i pirti prisigers ir tai vadinsis gimtadieniu, kas alkoholio uzpirks? Mamyte ar tevelis? As suprantu 18aji gimtadieni tada tai prisigeria visi(as pats net visko gerai neatsimenu, atsimenu tik kad prasidejo kaune, o baigesi druskininkuose) , o cia 16 vaikai dar.

    pritariu

Parašykite komentarą