2024 23 birželio

10 thoughts on “Spausdintuvas

 1. Nu ka padarysi juk cannon. Jeigu nesibaiges garantinis vezk sutvarkys, jeigu pasibaiges mesk lauk.

  Arba gali paeksperimentuoti:

  Someone rašė:

  First, download the software at

  Secondly, to run the software your printer has to be in service mode. Do that by
  – unplug cable
  – press and hold "power" button
  – plug cable
  – press "resume" and release
  – release the "power" button
  At this stage, your computer will detect a new hardware

  Run the software.

 2. Rašo taip: printer maitenance is in progress.Scan after it is complete
  Code: 2,114,0
  aš supratau tiek, kad printeris rengiamas, "progrese’ kitaip pasakius, bet tai taip išeina, jog jis yra jame nuolatos, nes bandžiau perinstaliuot ir programą jo, ir į kitą USB jungtį jungt, ir vistiek tas pat. O pačiame printeryje mirksi "C"(spalvu) lempute, ir trikampyje žaibas(error) čia kiek suprantu, o ten, kur lapu skaičius, pastoviai keičiasi 6,E,1. Vat,gal kažkam yra buvę taip, tai kaip sutvarkėt?8-| 😕

 3. nu blemba. nervina 😀 norejau pakeist "icon’a" ir taip" pakeiciau", kad fodleri galiu atidart tik paspaudus desini peles klavisa, ie "explore" paspaudus, zodziu neveikia open, ir folderius nori atidarinet per winampa. vlc, ir panasei, ar tai reiskia, kad jau reikia windowsus perrasyt?

 4. Bunze rašė:

  nu blemba. nervina 😀 norejau pakeist "icon’a" ir taip" pakeiciau", kad fodleri galiu atidart tik paspaudus desini peles klavisa, ie "explore" paspaudus, zodziu neveikia open, ir folderius nori atidarinet per winampa. vlc, ir panasei, ar tai reiskia, kad jau reikia windowsus perrasyt?

  Na va, turbūt tik po tokių baikų supranti kokios kritiškai svarbios yra atsarginės duomenų kopijos, prieš darant visokius pakeitimus reikėtų bent jau registro kopiją pasidaryt.
  Jei gerai pamenu, norint sutvarkyt tavo bproblemą, reikia daryti sekančiai:
  Start->Run tada įrašai "regedit"(be kabučių), atsidariusiame lange kairėje pusėje išskleisk HKEY_CLASSES_ROOT->Directory tada pažymi "shell" aplanką ir dešinėje lango pusėje esančią piktogramą(pavadinimu default ar kažkaip panašiai) spragteli du kartus. Naujame lange "Value data" eilutėje įrašyk "none"(be kabučių), tada Ok ir baikta. Jeigu niekas napasikeis, tuomet daryk viska taip pat, tik vietoj "Directory" išskleisk "Folder" šaką.

Parašykite komentarą