2024 25 liepos

19 thoughts on “Sporto klubas

 1. Jis jau buvo bankrotaves, gali vel taip nutikti :ymhug:
  Neptuno sale girdejau gera, bet vel nepakeliui (Klaipėdos "Neptūno" salė, Taikos pr. 61a)…nieko mandraus, bet labai pigu…
  Toj tarpinej tarp akropolio ir debreceno nelabai zinau…

 2. o apie neptūna papasakok, tiesa žvejukų rūmuose kažkokia būdavo gal žinai kokia ir kaip jūms apelsinas? yra debrecene.. brangu ar ne? ieškojau intike kainų neradau, gal kas eidavo?

 3. ok aš nepasirodyti o figūra pataisyti ir laiką prastumt, va vyras vėl į vln darbuotis važinėsis..
  o ties kuria maždaug vieta tas 61 taikos yra?
  o tu neini į s.k?

 4. debreceno gatvej yra fitnesas..bet ten nera labai pigu..zvejukuose panata uzsidare..yra apelsinas netoli pasto ir vaiku pasaulio..kainos gal truputi zemesnes nei fitnese…bet sale maza sake..klp viesbutyje impuls nezmoniskai brangus..

 5. Na, kiek zinau nera pigu, bet nera ir beprotiskos kainos…Na, apie 120lt men man regis… Bet gal klystu…

  Someone rašė:

  Klube yra: 22m ilgio plaukimo baseinas su povandeninėmis srovėmis ir masažais, mažas baseinas vaikams, "Aqua" aerobika, sauna ir garinė pirtis, naujos kartos moderniausi treniruokliai "Technogym"

  Kontaktiniai duomenys
  CENTRAL GYM, spotro klubas, AB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS
  Įmonės kodas: 140557410
  Naujojo Sodo g. 1, LT- 92118 KLAIPĖDA – (46) 404371

 6. Rekomenduoju sporto kluba "Colikas". Na ten daugiausia vyrai renkas, bet ateina ir merginu ;] . Dusas tai manau tikrai turi but, nes pas baxurus yra.
  Adresas: Taikos pr. 42 (netoli akropolio) kaina 60 lt. Manau treniruokliu užtektų. 😉

 7. Oj beje del kainos, tai yra galimybė, jog suklydau. 60 lt studentams ir moksleiviams, 70 kitiems. Vasaros metu atpigs.
  Žinoma klube nieko įspūdingo nėra, bet kaip už tokią kainą…. ;]

 8. nieko įspudingo ir nereikia einu sportuoti ne maivytis.. ačiū.. o va jei iš darbo jau paleis tai kaime eisiu ten leviakas bet treniruokliai yra kai kurie parudyja net nusitepdavau, bet man tas pats gryžti po dušu ko dar reikia.. 🙂

Parašykite komentarą