2024 23 birželio

17 thoughts on “Sumuštas nagas

 1. Nueik pas gydytoja, apziures, greiciausiai nulups ir viskas. O patines visas pirstas? Ar tik ties nagu?
  Aisku gali bandyt mirkyt druskos tirpale, bet pas gydytoja siulyciau vistiek apsilankyt.

 2. Ties nagu patines,o pas gyditojus neisiu,kad man ta naga nuluptu,nes egzai ant nosies,tai kaip as rasysiu?As laikau tusini taip,kad butent jis pasideda prie pat nago,o jei jis bus nuluptas,tai koks skausmas bus? :ymtongue:

 3. jop mačiau mūsų buhalterė su mėlinu jau gerokus du mėn vaikšto tai nenukrentaa bet nuauginėja.. žiūrėk kad skiles nebūtu aš prieš šventes su gipsu vaikčiojau..ant vienas skilo kitas lūžo dviejuose vietose, gal nueik pas gyditoja aš ir nenorėjau manaiu nieko tokio nu atsilenkė į kita puse big deal vyras sutvarkė atstatė, bet mama privertė nueit.. tai dab džiaugiuosi o jei nenorėsi be tavo sutikimo jie nelups.. nors greičiau ataugtu gražus nagas..

 4. Kornelijus17 rašė:

  Ties nagu patines,o pas gyditojus neisiu,kad man ta naga nuluptu,nes egzai ant nosies,tai kaip as rasysiu?As laikau tusini taip,kad butent jis pasideda prie pat nago,o jei jis bus nuluptas,tai koks skausmas bus? :P. Esu apturėjus, bet man nagas iškart po sumušimo nukrito(neblogai gavau), tai tiesiog jokio skausmo prisilietus nebuvo.

 5. Na man tikrai neluzo,tiek zinau,bet tas patinimas labai nervina,o saviitaiga bandau sau ikalbeti,kad nago lupti nereikes,o tiesiog karpysiu,karpysiu,kol nusikarpys(jau teko taip daryti). ;D
  Ok,rezk,kaip ristis,nes beviltiska situacija. :-B

Parašykite komentarą