2024 24 birželio

2 thoughts on “Svarbu !!!

 1. Noriu dar ispeti del paciu keistu , neapciuopiamu, nesuvokiamu dalyku, priskiriamu mistikai- ezoterkai , o tiksliau- okultizmui… apie ka ir rasynejama siame Mistikos skyrelyje.
  Tai ir dvasiu kvietimai- spiritizmas, magija ( burimai, ritualai..), satanizmas ( sektu praktika ir net domejimasis), ekstresensorika, "isejimai is kuno ", shvytuokles, horoskopai , pan.
  Visa tai nera istirta, pazinta, taigi gali kelti realia gresme zmogui.

  Okultizmas yra siekimas atverti slaptas žmoguje ir kosmose glūdinčias galias. Okultizmas yra smalsavimo ir galios nuostata, norint užmegzti ryšį su anapusybės jėgomis. Krikščioniškoji teologija okultizmą laiko tamsia, demonų užvaldyta sritimi. Okultizmui priskirtinas spiritizmas, ekstrasensorika, horoskopai, įvairūs būrimai, ateities spėjimai, „išėjimo iš kūno“ patirtys. Yra tyrimų, liudijančių, jog okultizmo praktikavimas ar besaikis domėjimasis juo gali sukelti neurozių bei įvairių fobijų. Oficialūs Romos Katalikų Bažnyčios egzorcistai teigia, jog okultizmas yra viena svarbiausių šėtoniško apsėdimo priežasčių(kun. Arūnas Peškaitis )

  Ar krikščionybė nepripažįsta paranormalių reiškinių egzistavimo?
  Krikščionybė neneigia, jog egzistuoja mums nesuvokiamų galių, tačiau labai pabrėžia, kad mūsų santykis su galia negali būti vartotojiškas bei įspėja, jog perdėtas dėmesys paranormaliems reiškiniams gali ne tik įvelti į maginį kalbėjimo būdą, bet ir kelia rimtų pavojų žmogui
  .(brolis Arūnus Pranciškus Peškaitis )

  Taigi gal geriau pasisaugot ir neziuret i si reikala tik kaip i linksmus pasizaidimus ??…ania 8)

  ………..
  privaloma taisykle :
  Žavinta rašė:

  Bet kokie užkeikimai, burtažodžiai ar kiti veiksmai kenkiantys žmonėms negali būti viešai skelbiami. Apie tai galite susirašinėti per skype ar pm.
  Moderatoriai turi teisę ištrinti tokio turinio tekstą iš komentaro pasirašydami kad ištrynė ir kodėl ištrynė.

Parašykite komentarą