2024 18 birželio

33 thoughts on “Šviesūs plaukai į juodus?

 1. calionakymonka rašė:

  (ne tiksliai i tema, jokiu budu nieko nenoriu tuo pasakyti, bet)
  kai blondine nusidazo plaukus i brunete, tai vadinama dirbtiniu intelektu 😀

  Bet sviesiaplaukiams nelabai tinka juoda turbut..Jie jau sviesaus gymio.sviesi oda,svelnus veido bruozai..

 2. Na aš grynakraujis blondinas..
  bet nusidažydavau anksčiau juodai..
  nei pakenkiau tiem plaukam nei ką.. spalva nuauga ir viskas kaip buvę..
  tik, kad jei jau blondinas esi, tai toks ir būk, nes plaukai pagal žmogaus veido formą sudėtį ir t.t. atitinka.. žodžiu kitokie plaukai gali netikt prie tavo veido visai..
  (sorry, kad sakinio normalaus nesuformuoju, girtas rašau…)

 3. calionakymonka rašė:

  (ne tiksliai i tema, jokiu budu nieko nenoriu tuo pasakyti, bet)
  kai blondine nusidazo plaukus i brunete, tai vadinama dirbtiniu intelektu 😯 xDDDDDDD.

 4. tipo kietas rašė:

  Na aš grynakraujis blondinas..
  bet nusidažydavau anksčiau juodai..
  nei pakenkiau tiem plaukam nei ką.. spalva nuauga ir viskas kaip buvę..
  tik, kad jei jau blondinas esi, tai toks ir būk, nes plaukai pagal žmogaus veido formą sudėtį ir t.t. atitinka.. žodžiu kitokie plaukai gali netikt prie tavo veido visai..
  (sorry, kad sakinio normalaus nesuformuoju, girtas rašau…)

  matosi kad girtas 🙄

 5. Auksaplaukė rašė:

  Aš pasidariau dirbtinį intelektą ir visi sako, kad taip daug labiau tinka. Tik labai nervuoja, greit matos, kai šaknys atauga, dažnai dažyt reikia.

  nu bet tik saknys daznai..o kas kiek laiko? 😛

 6. Kol nebuvo spalva tokia, kokios norėjau, tai visus plaukus dažydavau. Dabar jau visi vienodos spalvos ir neblunka, tai nedažau visos galvos. Kas porą savaičių, nes jau draugai pradeda juoktis, sako, tu čia plinki ar kas tau daros 😆

 7. Na sviesius paversti tamsiais yra daug lengviau nei tamsius sviesiais. Jei tau tiks tamsus plaukai prie odos, akiu spalvos, manau, kad gali dazyti, bet pries tai gerai pagalvok, ar vel neuzsimanysi buti sviesiaplauke. Sviesinimas tikrai pakenks plaukams 😉

 8. cha nusidaziau plaikus beveik juodai:DDDnu keistai atrodau,as sviesios odos tai gal nelabai tinka,bet neatrodau baisiai,vakar buvau kirpykloj man nudaze plaukus,bet sendien pati nusidaziau nes nepatiko man,na as amzinai nepatenkinta savim,bet dabr kazkaip visai ydomiai atrodau…5 metus buvau blondine,tai reikia iprasti,gal visdelto susigyvensiu su ta spalva…dabar atrodau vyresne,gaila neturiu fotiko laido,imesciau foto:)Pries is po:)

 9. nesiūlau dažyt, vien dėl plaukų… Su juodais išvaikščiojau apie 3 ar keturis metus, prie tiek pat maždaug išsišviesinau, plaukai dar iki šiol nėra iki galo atsistatę…

 10. tamsus dazai gadina plaukus ir paryskina veido trukumus. ta prasme, spuogus, randus ar pan. beto reikia daznai dazyt, nes saknis atauginej ir slyksciai atrodo. vis elto rinksciaus dazus be peroksido ir amoniako. geriau brangesnius, bet kokybiskus.

 11. The Dutchess rašė:

  tamsus dazai gadina plaukus ir paryskina veido trukumus. ta prasme, spuogus, randus ar pan. beto reikia daznai dazyt, nes saknis atauginej ir slyksciai atrodo. vis elto rinksciaus dazus be peroksido ir amoniako. geriau brangesnius, bet kokybiskus.

  Ką čia paistai dabar? Vėjus kažkokius… Visi dažai gadina plaukus, bet tu sugebėk daba man įrodyt, kad tamsūs kenkia labiau, nei šviesūs. Močiučių pasakos. Pirk gerus dažus, tai ir kenks minimaliai. Visiem plaukam reikia atidžios priežiūros, nesvarbu, dažyti jie, ar ne. Gyvenam tokiam pasauly, kur turėt nuostabius plaukus šiaip iš oro yra kone neįmanoma. Ir paryškina veido trūkumus? Ką paryškina? Vėl kažką čia nusipaistei. Moteris šviesiais plaukais be makiažo atrodo iš viso kaip be veido, o tamsiaplaukė, jei dar ir oda natūraliai tamsi tai ir nesidažius gerai atrodo. Kažką čia tu painioji…. 😕

  Ir dar pamiršau. Sakai dažnai dažyt reik. Nu jo, reik. Bet jei dažai be peroksido ir amoniako, t.y. augaliniai, tai jie iš viso greit nusiplauna nuo visų plaukų ir reik visus dažyt. O šiaip reik tik šaknis. Vat.

 12. Someone rašė:

  Ir paryškina veido trūkumus? Ką paryškina? Vėl kažką čia nusipaistei. Moteris šviesiais plaukais be makiažo atrodo iš viso kaip be veido, o tamsiaplaukė, jei dar ir oda natūraliai tamsi tai ir nesidažius gerai atrodo. Kažką čia tu painioji….

  Jei tu nesupratai nereiskia, kad ji nusipaiste..
  Apie jokia odos spalva nebuvo nei kalbeta, ir as pritariu, kad kuo tamsesni plaukai tuo labiau issiryskina veidas ir visi trukumai ant jo. Trukumai yra tai ko negali panaikinti, o sviesios mergaites antakius gali nusidazyti ir bedu menesiuj i prieki nebera ir bruozai atsiranda.

 13. Auksaplaukė rašė:

  Nu gi pati dažau ir plaukus tamsiai ir antakius, tai žmonės sako, kad dabar nors veidą turiu. Ir jokių trūkumų tamsūs plaukai labiau neparyškina.

  tai gal neturi tu trukumu daug, o jei veidas lb lb spuoguotas, tai manau tamsus plaukai ji paryskintu, nes juk ir tamsus antakiai ir pan pati sakei kad padaro veida ryskesni.

 14. Kaip tik nukreipia dėmesį nuo tų visų trūkumų, kažkaip sudaro visumą. Turiu aš ir tų spuogų ir strazdanėlių truputį, ir dar šio bei to 😀 Kai buvau šviesi, labiau matėsi.

 15. na siaip tai tiesa tamsus plaukai paryskina trukumus…nes pati turejau ir sviesius ir tamsius…
  ir be makiazo zymiai geriau atrodau kai esu blondine…
  bet tamsus dazai kenkia maziau nei sviesus nes kad plauka nutamsint reikia maziau peroksido o jis labiausiai ir alina plauka

 16. As buvau blondine kazkada ir viena diena sugalvojau juos nusidazyt tamsiai rudai.. Ir labai dziaugiuosi nes nuo plauku sviesinimo visi plaukai jau buvo nusiure, o dabar tokie atsigave visi ir labai graziai atrodo 🙂

 17. Jei moki photoshopu naudotis, tai bandyk pirma tenai plaukus pakeisti, ir paziurek kaip gausi tau jie, jei matai kaip fotkej atrodysi gerai, tada jau bandyk viska realizuoti 😉

 18. pastebejau,kad toks pasikeitimas daugeliui netinka.daug panu ir pazystamu ir seip matytu kurios buvusios blondinemis pasidaro brunetemis negraziau atrodo.o ir pacios po kiek laiko vel sviesina :)) taikam sitaip alint plaukus?

Parašykite komentarą