2024 22 liepos

25 thoughts on “Švitinimas

 1. ta prasme spinduline terapija?
  Jei taip kurioj vietoj auglys. Ir siap visas organizmas nusilps nuo svitinimo, o del vaisingumo tai nebutinai pakenks jeigu vezys ne toj vietoj, nes vistiek uzdengia su svininiais uzklotais kad neapsvitintu tiesiogiai, bet visko gali but.
  Ps. juk gydytojai turetu apie viska isaiskinti.

 2. Realybej aciu dievui nesusidures, bet abejoju ar turetu pekenkti, nes tiesiogines radiacijos negaus neturetu paveikti, tik sakau imunitetas labai susilpnes, kad nupliks didele tikimybe.

 3. cariba rašė:

  Auglys galvoje. Taip gal ir ne viską pasako beje norėčiau išgirsti gal kas realybėj su tuo yra susidurę, nes teorija dažnai skiriasi nuo praktikos…

  Pasekmes? Arba pasveiks arba nepasveiks. Manau, kad tokioje situacijoje rupintis nevaisingumu ir kt zala ne vieta ir ne laikas. kadangi svitinamos ne seklides, o galva, tai vaisingumas neturetu nukenteti, jeigu jam lemta gyventi. Smegenu auglys – labai abstrakti fraze, daug priklauso nuo to, is kokio jis audinio. Jaunus zmones dazniausiai "uzpuola" astrocitoma, prognoze bloga, bet nusivilti negalima.

 4. cariba rašė:

  Mantai, šiuo atveju nei pasveiks, nei nepasveiks. Atvejis išskirtinis ir švitinimas turėtų tik sustabdyti augliuko augimą.

  kuom jis toks isskirtinis? auglys yra auglys

 5. Auglys kaip auglys, o jeigu tau taip sake tai dar nereiskia kas taip yra. As pats net pazystu kelis zmones kurie mire nuo tokiu augliu, nes ju isoperuoti beveik neimanoma. Zodziu pirma isitikink tuo ka sakai o poto sakyk.

 6. cariba rašė:

  Neoplasma thalami dex – sako ką nors? Operuojant berods 83% tikimybė, jog suparalyžuos.

  tos tikimybes zinok kaip cia pasakius, man kazkada dave 20% isvis isgyventi, tai kazkaip galvoju arba jie tas tikimybes blogai nustato is akies saudo, arba tikrai yra toks dalykas kaip lemtis.

  Siaip ar taip linkiu sekmes, ir palaikyti ta zmogu, klausimas apie vaisinguma man gan savanaudiskas pasirode.

 7. ko jus cia uzsipuolet kaip pasake taip pasake…
  gal jai ir taip nera linksma jei draugas serga o jus dar prie zodziu kabinejates…
  koks tas vezys bebutu zinau kad reikia tiketi ir kabintis i gyvenima ir galima pasveikt…
  cia jau kova su mirtimi …
  siaip nzn ar lt iteisinta bet uzsieny tokiai bedai istikus galima spermos uzsisaldyt..

 8. Vajėzau kur čia savanaudiškumas? 😯 Jei vaikino svarbiausias tikslas ir svajonė sukurti šeimą ir susilaukti vaikelio ir aš domiuosi dėl jo tai naudos sau nematau…Taip, gali būti, jog aš esu ta kuri su juo sukurs šeimą, bet man rūpi jo ateitis net jei nebūsim kartu.

 9. cariba rašė:

  Vajėzau kur čia savanaudiškumas? 😯 Jei vaikino svarbiausias tikslas ir svajonė sukurti šeimą ir susilaukti vaikelio ir aš domiuosi dėl jo tai naudos sau nematau…Taip, gali būti, jog aš esu ta kuri su juo sukurs šeimą, bet man rūpi jo ateitis net jei nebūsim kartu.

  o tau bent kaip vaikas jausis be tevo rupi?

 10. cariba rašė:

  Auglys galvoje. Taip gal ir ne viską pasako beje norėčiau išgirsti gal kas realybėj su tuo yra susidurę, nes teorija dažnai skiriasi nuo praktikos…

  Jei parasytum man, papaskociau placiau, nes pati per visa tai perejau. Man 28m ir per pastaraji pusmeti du kartus buvo operuota astrocitoma. Pirma karta 2-o laipsnio, t. y. nepiktybine, o antra karta- po mazdaug puses metu- jau trecio laipsnio, arba dar kitaip vadinama anaplastine, t. y. jau piktybine, todel teko patirti ir 27 seansus spinduliuku, ir 44 dienas Temodalio (taip vadinamos chemijos) ir dabar jau pakartotinai geriu chemija. Todel sakau, netikekit, ka jums sako ar sakys ivairus "zinovai". Jauni zmones tiek spindulius, tiek Temodali pernesa nesunkiai (bent jau pirmaji kursa), su antru siek tiek prasciau). Nuo spinduliu siek tiek nuslinko plaukai tose vietose, kur svitino, ir dar viena kita smulkmena. Aisku, ilgalaikiame poveikyje, pasekmiu yra ir dar bus. Ir atminties, ir demesio ir pan. Visko cia neisvardinsiu. Parasykit, pasikalbesim. Mano el p. ingrida@kartulengviau.lt.

Parašykite komentarą