2024 21 birželio

20 thoughts on “Tamsinti langai.

 1. nznau kokioj cia valstybej gyveni ir kur tokius kvailus mentus sutikot, kad patiki jog is gamyklos masinos ejo tamsintais priekiniais stiklais. mano draugas buvo uzsitamsines visus langus ( isskyrus ta kur ziurim i kelia 😀

 2. Na šiaip tamsinau ne dėl to, kad pavaidint prieš mergas. Tamsinau daugiausiai dėl to, kad saulę labai gerai sulaiko, ne taip kaitina ir spigina, be to neišmus man stiklo, pvz jei magę norės nuknist…

 3. Nr. 3-332 DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS SUSISIEKIMO MINISTRO 2003 M. BALANDŽIO 8 D. ĮSAKYMO NR. 3-241 „DĖL TECHNINIŲ REIKALAVIMŲ NAUDOJAMOMS KELIŲ TRANSPORTO PRIEMONĖMS“ PAKEITIMO numatyti tokie reikalavimai transporto priemonių stiklams (šviesos laidumas, matomumas): 1. Turi būti panaudoti konkrečiam modeliui numatyti ir tinkami stiklai. 2. Automobilio stiklų, patenkančių į priekinį vairuotojo matomumo lauką 180 laipsnių kampu, šviesos laidumas turi būti ne mažesnis negu: – 75 % priekinio stiklo; – 70 % priekinių šoninių bei priekinių durų stiklų. 3. Draudžiamas bet koks 2 punkte nurodytų stiklų papildomas apdorojimas (tamsinimas, šviesinimas, apipurškimas, apklijavimas bet kokia plėvele ir t. t.), išskyrus, kad automobilio priekinio stiklo viršutinė dalis gali būti papildomai užtamsinta (ne plačiau kaip 15 cm).

  dar norejau paklaust, tai taip iseina, kad jeigu langas tamsintas plevele, jo neimanoma ismust? ar cia tipo vagys nematys ar mage yra?

 4. Jis ten tokia stipria plevele uzklijavo kad paprasciausiai neimanoma ismust 😆
  Ps. aplamai as nematau tolko tamsinti tuos langus neskaitant noro peremti lietuvos policija, juk ne kokie mafiozai esate, kad jei pamatys jus prie sviesoforo sustojus, tai iskarto nusaus.

 5. Visi tie myzniai teisejai ir t.t.. priekinius tamsinasi 😆 Be to nzn kokiu profesorium reikia but, jei priekinius su plevele uztamsint, jei jau sugalvosiu buti myznium , tai tik tonuot juos …. pripazystu plevele tik galui….

 6. To zipas:
  Stabdo jie visas is kuriu imanoma ka gauti ir nera panasios i vyriausybines ir nereik lialia apie golfus ar krekzdes, jiem visi eina ir mersu dzipai ir volviakai ir kas tik nori.

Parašykite komentarą