2024 17 liepos

24 thoughts on “Telepatija

 1. nzn. Tikejimas nera irodymas. Gal ir yra kashkas panashaus tik mes apie tai dar nieko nezinome. Mokslininkai kalba, kad dar neka tezinome apie savo proto galimybes, dar tik pradejome suprasti kas ten vyksta ir pan.

 2. sernelis rašė:

  Ir as tikiu… Ypac su viena drauge buna, kai pvz pradedu apie ja galvot ir gaunu is jos sms arba susitinku ja pacia 🙂

  Labai daznai pasitaiko ir man sitokie variantai, bet gal cia daugiau nuojauta.

 3. sernelis rašė:

  Ir as tikiu… Ypac su viena drauge buna, kai pvz pradedu apie ja galvot ir gaunu is jos sms arba susitinku ja pacia 🙂

  Tai ir man taip buna:
  Einu is parduotuves siaip ziurineju ir staiga tiesiog apie drauga pradejau galwot neisio neisto ir tas draugas kaip tik isejo i lauka( ta prasme prie manes)

 4. Telepatija netikiu, nes ŽINAU, kad ji yra. Pati kartais netyčia telepatiškai su kuo nors susišneku. Na, juk būna visiems, jog kartais pagalvojate apie tą patį su kuo nors… Na, kartais net pasako kitas LYGIAI tą patį, ką norėjai pasakyti tu. Kartais tai yra dėl telepatijos, mat visos mintys sklando ore, kiti žmonės jas pagauna. Tas minčių apsikeitimas vyksta nesąmoningai. Buvo toks metas, kai su mama ką nors sakyt norėdavom abi vienu metu ir tą patį. Kartą ne tik kartu sakėm lygiai tą patį, bet dar ir rankom parodėm… Tai po to abi smarkiai žvengėm ;). Šiaip norėčiau išmokti atskirti savas mintis nuo svetimų. Manau, jog būtent tai ir yra telepatija.

 5. Undinėle sveikute 🙂 telepatija tikiu, nes pasitaiko tokių pojūčių, tarsi kažkas tave pašauktų, sakome visi, kad tikriausiai pasigirdo, tačiau netrukus jum kasnors paskambina, atsiunčia sms ar kasnors panašaus įvyksta.. arba kaip man yra dažnai buvę, pagalvoji apie kokį nors žmogų ir sugalvoji jam parašyti, bet nespėjus parašyti gauni jo sms…

 6. ok, tarkim per laika pasikeite nuomone, nezinau, gal psichodelines seklos, gal zole, gal lsd, koks skirtumas. zodziunauja teorija: (nezinau kiek nauja) taigi, mes esam viena sir tas pats organizmas todel vienam pagalvojus kazka ispudingo ta mintis pasiekia kitus nesamoningai ir manom jog tai minciu perdavimas nors realiai, mes esam vienas ir ta spats ir nieko negalim nuslept vienas nuo kito?? Viuenas ir tas pats organizmas, viena visata, mes kartu su viskuo, su gyvunais, augalais ir zeme. mes esam vienas ir tas pats, mes esam bendroji samone susiskaldzius i gausybe automu….

 7. nuo zoles cia, toro 😀 visi taip ir turetu gyvent, budami vieni su viskuo.

  telepatija egzistuoja, teko praktikuot. nemaciau dideliu perspektyvu, todel meciau, bet rezultata spejau pamatyt.

Parašykite komentarą