Kaip susivaldyt save?

Sveiki, Noreciau paklaust kaip susivaldyt save? kai susirasyneju kazka lb seksuolaus su mergina, ar glamonejuos su ja, ar buciuojuos ar llieciu ar belenka, visad susijaudinu ir daznai issilieju sperma, mane tai uzknisa 🙂

Reikia jusu pagalbos

Taigi, man yra 16 metu ir turiu siokia tokia problema. Su merginom man viskas gerai sekasi, esu ir turejes mergina, ir buciaves, taciau dar nebuvo to pirmo karto, bet problema ne tame. Problema yra ta, kad kai atsmaukiu varpa, ir tarkim palieciu galvute, skauda, nors uzsmaukta galiu kad ir dauzyt, nieko nejauciu.Kaip suprantu ji labai […]

mūsų pirmasis kartas

Taigi visai neuzilgo,kitą savaitgalį panelė mane kviečia pas ją į namus kur įvyks mūsų pirmasis kartas.. Norėčiau gauti patarimu is tų kurių kartas buvo nesekmingas, o galbūt kaip tik sekmingas ir parasytu savo klaidas , ko negalima daryti, kur nepersistengt ir panasiai. Matot kaip yra ji jau tai dariusi apie penkis kartus ir tikrai nenoriu […]

Kaip susirasti nepatyrusia sex partnere?

Esu beveik 21 metu, o dar neesu mylejasis su jokia panele. Tai man ko toliau to labiau daro geda:( Neesu koks baidykle, bet nedrasus. Kadangi toks ju esu, tai ieskau tokios pat nepatyrusios paneles, bet sunkiai sekasi. Po velnio kaip tokia susirasti!? Ar cia as tik toks nekaltas avinelis.

Problema, reikia patarimo.

Man 15 metų, bet varpa neatsismaukia lengvai reikia per jėga ir atsmaukus nesijaučiu labai gerai, nes oda spaudžia varpą. Skaičiau, kad jau man turėtų atsismaukti. Nesu turėjęs lytinio akto su partnere, bet masturbuojuosi ir viskas gerai tik kaip masturbuojuosi neatsmaukiu iki galo, nes nėra lengva ir bijau ar nieko nenutiks. Šlapinuosi ir visa kita viskas […]

Vaikinu "cielka"

Kaip zinia ir vaikinai turi siokia tokia. as galvoju pasimyleti su savo mergina, ir klausimas butu toks, kaip man uzsideti prezervatyva? kai yra cielka, ar ji nutruks ar reikia is pradziu be prezervattyvo tai daryti?

Problemėle su pirmu kartu

Na tiesiog noriu pasidalinti tokia patirtimi ir galbut pasiziureti i jusu atsiliepimus.Su mergina jau bendrauju apie puse metu, man inai yra tikrai labai patraukli ir tikrai laukiu kada galesime pradeti lytini gyvenima. Jai 19 ir ji yra nekalta.Tai vat problemele ir yra ta kad kai tik priename prie to pirmo karto, viskas nutruksta.Jos teigimu ji […]

Tebeskauda po pirmojo karto

Draugauju su savo vaikinu seniai. Pries menesi gal, pasimylejome pirma karta, na zinoma skaudejo kaip ir turejo but, nes buvau nekalta. Kai antra karta dareme tai, taip pat skaudejo, galvojom del to, kad kai pirma karta mylejomes jis kiso negiliai, kai trecia karta mylejomes vel skaudejo, galvojom kad kai antra karta dareme tai, jis kiso […]

Pirmas kartas(vaikinams)

Visur yra kalbama tik apie pirmąjį merginų kartą. O kaip vaikinai? 😀

Ar po pirmo karto ilgai skauda pilvuką?

ogi yra toks dalykelis.. nesenai man buvo pirmas kartas..per ji net nekraujavau.. ir visa tai buvo begalo malonu..tikrai. skaudejo tik truputeli..bet mielai..zodziu.. bet vienai dienai praejus.. man jau keturias dienas..nezmoniskai..skauda pilvuko apacia.. neisivaizduoju.kodel..ka daryt.. skauda..labai bijau.. gal kas ka zinot apie tai.. ar tai normalu..ar man kasnors negerai..;/

Su kokia moterimi geriausia prarasti nekaltybę?

norejau pasidometi su kokia moterim butu geriausia prarast nekaltybe? geriau su jau turincia toje srityje patirties ar su tokia kuri mazai patyrusi arba isvis be patirties? nes va man jau 17m ir noretusi prarast nekaltybe ir nezinau su kokia moterimi butu geriausia.?

Nekaltybės praradimas

man 16metu ir zadu prarasti nekaltybe.kaip manot ar dar neperanksti. gal dar reiketu siek tiek palaukti?patarkit please 🙂

Pirmas kartas…

Pirma karta pasimylejus su vaikinu labai nezmoniskai skaudejo, ir dar paskui 3-4 dienas kraujavo… Dabar nezinau, ar cia viskas gerai ir ar antra karta ir po to nebeskaudes, nebegs kraujas. Jei kas zinot, prasau padekit, nes nezinau, ar reikia nueiti pas ginekologe, ar cia normalu ir viskas susitvarkys savaime… Ar gali buti, kad jo penis […]

Kada praradote nekaltybę?

Na cia toki klausimuka sugalvojau idomumo delei 😀

Tyrumo testas

http://www.purescore.com/pure2.html Surinkau 83. As beveik angelas 😀

Kada geriausia prarasti nekaltybę?

Man neseniai suejo 15metu. Pirmo karto dar neturejau. Esu simpatiska,dailios figuros,turinti zudanti zvilgsniuka,bet siek tiek drovi panele 🙄 Labai noreciau pasimyleti,daznai apie tai galvoju,bet bijau 😕 masturbuotis niekad nabandziau. Noreciau suzinoti ar verta dabar prarasti nekaltybe ar dar kiek laiko ja saugoti? Lb prasau padekite 🙁

Ar vertinat vaikinų nekaltybę?

Tai kaip cia yra : ar sakyti, kad nekaltas esi ar geriau nutyleti sia geda? 😀