2024 21 gegužės

14 thoughts on “Terminator – Salvation

 1. Aš ir ne vertinu 😀

  Yra 1 bėda , labai didelė bėda . Filmo įvertinimas PG – 13 ( nuo 13 metų ) . Pirmieji Treminatoriai buvo R ( nuo 17 metų ) .
  Skaičiau , kad filmas buvo kuriamas kaip R tipo , taigi bijau , kad gali būti apkarpytas …

 2. sorry tai geriausias filmas kuri maciau 3 metu begyje.

  Shito filmo gili mintis yra ta kad mashinos niekada negales simuliuoti zmogaus, zmogaus samone yra kitokia. Filme zmogishkasis instinktas tarsi sureikshminamas. Bet esme tame, jog inkstinktai cia nuliame visa filmo eiga vyksta geruju personazu siekiu linkme. Zodziu jei isigilini tai shis filmas savo minties gilumu nenusileidzia pirmajai matricai, ir privercia stebetoja susimastyti apie zmogaus esme, siela, ar kaip tai bepavadintum. Privercia susimastyti apie zmogu, ar ji gali atstoti taip vadinamas AI.

 3. Manau, kad tikrai per daug gerai vertini. Filme buvo tik veiksmas, veiksmas, veiksmas, 3 minutės veikėjų kūrimo, veiksmas šen bei ten, veiksmas, veiksmas ir puse minutės trunkantis monologas apie žmogaus širdies stiprumą blah, blah, blah.

  Jei kam įdomi mano nuomonė:
  😀

 4. Renagade rašė:

  Manau, kad tikrai per daug gerai vertini. Filme buvo tik veiksmas, veiksmas, veiksmas, 3 minutės veikėjų kūrimo, veiksmas šen bei ten, veiksmas, veiksmas ir puse minutės trunkantis monologas apie žmogaus širdies stiprumą blah, blah, blah.

  Jei kam įdomi mano nuomonė:
  😀

  kad labai jau pavirsutinishkai zvelgi i viska. Atpasakojimas tai nera analize.

 5. Sure…tada Transformeriu filmas irgi duoda "gilia minti", kad galbut kazkur visatoje gyvena ne musu isivaizduojami ateiviai (oda, dideles akys ir siaip kazkoks ten organizmas), o mechanizuoti sutverimai, kurie turi jausmus….0_o
  T4 sulyginti su Matrica is a fail…

 6. Pirma Matrica buvo gera, o antra ir trečia tai fail, antra dalis netgi sakyčiau buvo epic fail. O T4 tikrai nėra blogas filmas. O prie ko čia gili mintis tokiuose filmuose kaip T4 ar transformeriai tai man nesuprantama.

Parašykite komentarą