2024 17 liepos

13 thoughts on “Torsioniniai laukai – XXI a. mokslas

 1. tuomet taip išeitų, kad mokslininkai truputį labaiu pasigilins į kitas realybes, kaip suprasntu į tai įeina ir tokie lygmenys, kaip astralinis pasaulis, kuris galbūt yra ta tuščioji erdvė, viso ko pradžia?

 2. toro rašė:

  tuomet taip išeitų, kad mokslininkai truputį labaiu pasigilins į kitas realybes, kaip suprasntu į tai įeina ir tokie lygmenys, kaip astralinis pasaulis, kuris galbūt yra ta tuščioji erdvė, viso ko pradžia?

  Maždaug taip 🙄

 3. skaitydamas apie "Keisi" ish Jav kazkas buwo rashyta kad jo regejimuose buwo matomas luzis zmonijos moxle kuris pakeis wisa zmonijos mastysena, turesim kaazkokia pradzia kaip kad rewoliucija sukelusi elektra tik vat neaisku ar tai mes pamatysime nes tai buwo pranashaujama 200 metu praejus, tai mazdaug 150m nuo dabar 🙁

 4. Someone rašė:

  beje kalbant apie irodymus jog siela egzistuoja tj cia jau eina i ta lygi kur pasakojama apie tosorinius ar kokius ten bangas ir apie kazkoki apvalkala ta tema rasite nezemiskos butybes skyriuje

  – deja radau tik anglu kalba:
  – seniai paneigta teorija, ja isrado Rusijos kazkokie "mokslininkai". Pries keleta metu buvo toks susidomejimas tais torsioniniais laukais, jog buvo isleisti milijonai jiems tyrineti ir pritaikyti, deja tai baigesi visiska nesekme, teorija pripazinta kaip pseudomokslas. Manoma, jog tie laukai buvo isgalvoti tycia, norint tik pasipelnyti pinigu is skyleto Rusijos mokslo finansavimo.
  Someone rašė:

  The state allocated 500 million rubles for this scam (about $700 million at today’s exchange rate) for this research.

Parašykite komentarą