2024 24 gegužės

38 thoughts on “Trumpas klausimas

 1. Imanoma, bet priklauso kiek su tuo zmogum bendravai iki isvykimo, kiek juo pasitiki ir kaip mylejai pries isvaziavima..dar priklauso kaip daznai kalbesites bendrausit.. jei nebus jokio rysio visa nesimatymo laikotarpi, tai jausmais sumazes, nes uzsimirs..

 2. Tai, kad kuria tokias nesąmones, kad pakeltų pranešimų skaičių kam teršti forumą, jei būčiau moderatorė, tai pusę temų nereikalingų užrakinčių, nu jau taip nervina, tokios temos. 😡 Tai kam rašyt be ryšio pranešimus?

 3. Tema su ryšiu,atsigauk! Jei kam ir rūpi pasikelti pranešimų skaičių,tasi tik tau,vien dėl tokų minčių ir beprasmių Tavo postų virtuvės paslaptyse.Gerai,baigiam.

 4. panike..sulygink mano postu skaiciu..ir savo skaiciu..kuris cia floodina=S
  Emm..nu ot dbr isvis..balsavimas.. 50% ant 50%:DDD
  Nu pavaro chebra xD
  kaip cia kazkas katik pasake…Tikriausiai visi uzmirstu po metu..Taciau susitikus..vel prasidetu:))) Tad ko gero Ymanoma..

 5. panikė rašė:

  Tai, kad kuria tokias nesąmones, kad pakeltų pranešimų skaičių kam teršti forumą, jei būčiau moderatorė, tai pusę temų nereikalingų užrakinčių, nu jau taip nervina, tokios temos. 😆

 6. panikė rašė:

  Tai, kad kuria tokias nesąmones, kad pakeltų pranešimų skaičių kam teršti forumą, jei būčiau moderatorė, tai pusę temų nereikalingų užrakinčių, nu jau taip nervina, tokios temos. 🙂

 7. na jei tai buvo ar yra stiprus jausmai manau ir po metu jausi ta pati jei per tuos metus bendrausi su tuo zmogumi, kalbesies, bet jei viskas nutraukta ir to zmogaus nematai, nebendrauji su juo manau dinks tie jausmai ir tam zmogui nieko nejausi.

Parašykite komentarą