2024 23 birželio

15 thoughts on “Trylikametis tapo tėvu

 1. Liuxas rašė:

  😀
  jop žinau teko akį užmest, nes nesveikai nesveikas langas iššoko, turėjau paspaust…
  arba…
  arba… nežinau…

  mano nuomonė nesikeičia: siaubas, siaubingai siaubinga ;D~ kaip sakoma kokie tėvai tokie ir vakai ;p

 2. Nieko čia juokingo. Pasaulinė katastrofa jau atėjo. Vaikai augina vaikus, nesuprasdami, ką tai reiškia. Kaži kaip vaikas jausis, būdamas dvidešimties, kai tuo tarpu jo tėčiui tik trisdešimt trys?.. Baisu ir pagalvoti. Mūsiška visuomenė niekada to nepriims.

 3. man labai idomu kaip lytinis aktas galejo vykti techniskai , jis gi yra kaip koks 2-4tokas , ir jo ******* tikrai ne pakankamo dydzio , kad patenkint suaugusia moteri , ar ta moteris fotografijoje ne to kudykio mama?

 4. Juk nebūtina moterį patenkinti, kad ši pastotų. : )

  Skirtumas tarp šio trylikamečio ir vyresnių vaikinų, paliekančių pastojusias paneles, yra tas, kad jis tiesiog iki galo nesuvokia, kokia atsakinga yra tėvystė. Jis prisiėmė atsakomybę, kuri bent jau kol kas kris ant jo tėvų pečių, nes dabar jis negali tam vargšui vaikeliui duoti nieko, išskyrus meilę ir rūpestį. Bet meilės nesuvalgysi, o rūpesčiu neužsiklosi.

  Ot.

 5. kraken rašė:

  man labai idomu kaip lytinis aktas galejo vykti techniskai , jis gi yra kaip koks 2-4tokas , ir jo ******* tikrai ne pakankamo dydzio , kad patenkint suaugusia moteri , ar ta moteris fotografijoje ne to kudykio mama?

  Kokia tau ten suaugus moteris? 😉

 6. Šaunus vaikinukas. Kad ir nesuprantant viso atsakingumo, vis dėlto reikia nugalėti ateities nežinomybės, galimų pažeminimų ir smerkimų baimę. Tam reikia ypatingo pasiryžimo. Pavardė lyg ir rytietiška, o kaip kur rytuose kartais gimdo ir trylikametės. Na žinoma vyrai būna vyresni. Ten anksčiau subręsta. Aišku, kad teks pavargti ir pakankamai sunkokai. Tačiau gyvenimas tiesiasi, traukinys važiuoja ir valio! Tikiuosi, kad tas kūdikėlis užaugęs padėkos tėvams, kad jie jo nenužudė. 🙂

 7. Algis957 rašė:

  Šaunus vaikinukas. Kad ir nesuprantant viso atsakingumo, vis dėlto reikia nugalėti ateities nežinomybės, galimų pažeminimų ir smerkimų baimę. Tam reikia ypatingo pasiryžimo.

  manau, tame ir esme, kad berniukas nesupranta normaliai , kas atsitiko, todel taip optimistiskai nusiteikes…

 8. karjeriste rašė:

  Algis957 rašė:

  Šaunus vaikinukas. Kad ir nesuprantant viso atsakingumo, vis dėlto reikia nugalėti ateities nežinomybės, galimų pažeminimų ir smerkimų baimę. Tam reikia ypatingo pasiryžimo.

  manau, tame ir esme, kad berniukas nesupranta normaliai , kas atsitiko, todel taip optimistiskai nusiteikes…

  Bet gi iš esmės tai kažkas baisaus ir neatsitiko. Vaikas turi galimybę užaugti, tėvai turės rasti galimybę jį užauginti. Tai tik ir tiek. Čia tikrai ne katastrofa. Kiek ir kaip jisai supranta tegalime tik sugalvoti, bet niekada neatspėsime ir nesužinosime. Na, nebent po kokių dvidešimt metų ir vėl bus parašyta apie jį ir bus jo kas nors išsakyta kas ir kaip klojasi ir kiek jis pats suprato bei suvokė esamą padėtį, kada gimė vaikelis. 🙂

 9. Nesuprantu, kodėl mes čia taip kaltiname ŠIUOS LAIKUS. Kas bent mažumėle domisi istorija, tai žino, jog XXI a. moterys pagal viduramžišką gyvenimo būda gimdo jau būdamos užkietėjusios senmergės.
  Taip BAISU, bet ne tiek, kad tektų laukti pasaulio pabaigos. Juk kiek berniukų su mergytėmis vaikystėje vienas kitą įdėmiai apžiūrinėjo, nes jų kūnai skirtingi, todėl ir įdomūs. Kadangi tas berniūkštis, jau pats būdamas fiziškai pabrenęs, susirado švelniai tariant suaugesnį objektą tyrinėjimams, tai taip ir gavosi… Manau, jog jie (tas berniukas tai tikrai), nesuprato reikalo rimtumo. Tai buvo tarytum žaidimas su nevaikiškomis pasėkmėmis.

 10. Panelei.lt skaičiau komentarus po tuo straipsniu,tai dauguma lankytojų rašo, kad vaiką pakišo jam ir typo tėvu tapo. Nors gal ir šiais laikais dėl pinigų viską gali padaryt.

Parašykite komentarą