2024 18 liepos

50 thoughts on “Ūgis mano yda

 1. ir nerukyk …nes rukymas irgi letina augima
  sportuok .. pratimai ant skersinio, tempimai ant jo, suoliai is vietos i prieki i auksti , begimas irgi i ugi ..siuos pratimus labai daro krepsininkai uztat ir tysta :}
  valgyk sociai ir varskes , surio, riesutu valgyk, kur daug kalcio baltymu
  ir bus oki..pamatysi

 2. nepergyvenk as tai nesukau galvos del savo ugio nes budamas 15m buvau jei neklystu 1.57cm ir kas man, paaugdavau po 2-3cm per metus, galvojau ir liksiu mazas kai visi klasiokai, o ypac treniruotese buvo uz mane zymiai aukstesni. Tau bus taip kaip ir daug kam kad vienais metais paaugsi ypac daug, buna atveju kad per vasara paauga 7cm, o as tarp 16m-17m paaugau 9cm per metus , veliau jau po maziau, db esu 181cm ir nesuku galvos dar galbut kokius 2-3cm paaugsiu ir manau 185cm pats tas yra.. 😈

 3. nejuokink, tau 13 metu o tu cia apie merginas prakalbai. tau mergina tik tam kad pries kitus pasirodyt kurie tipo turi "merginas"? tokiam amziui nei "merginos" nei meile. o ugis kaip tokiam amziui irgi ok. tu gi dar 10 metu augsi, kur skubi, as irgi klasei vos ne maziausias buvau, o mokyklos pabaigon prie aukstesniu stovejau. merginos viso pirma tokiam amziui greiciau auga, bet vaikinai po to visass praauga. nu tu irgi radai del ko kompleksuot. beto dar karta KARTOJU – KOKIA TEN MERGINA TOKIAM AMZIUJ.

 4. Moodx rašė:

  Sveiki, aš esu vaikinas, man 13 metų. Aš labai kompleksuoju dėl savo ūgio. Mano ūgis 158cm, kai kitų bendraamžiu jau 168cm ar daugiau. Ši bėda man neleidžia susirast merginos, nes merginos dažniausiai žiuri į aukštesnius, dėl savo žemo ūgio aš negaliu žaist krepšinio, esu nepajėgesnis nei kiti. Man viską daryti sunkiau. Gal žinote priemoniu kaip paspartinti augima, ką nors valgant ar ko nors atsisakant, ar dar kitaip? 🙁
  Labai ačiū už protingus ir išsamius atsakymus.

  Nepegyvenki per 13 -15 metus prasdieda tikrasis augimas – dar ir kitus pralenksi, jei tau tik 13 dar neverta verkslent, bet jei ir sesiolikos 158 tada jop. Ne visi vienodu greiciu bresta ir auga.

 5. Dariukas rašė:

  avietinis_ debeselis rašė:

  ir nerukyk …nes rukymas irgi letina augima

  kazkodel man atrodo kad cia baisi pasaka maziems vaikams :>

  Nu kad tikrai ne pasaka 8)

 6. Imagine":3otcu0s1] Dariukas rašė:

  [quote="avietinis_ debeselis rašė:

  ir nerukyk …nes rukymas irgi letina augima

  kazkodel man atrodo kad cia baisi pasaka maziems vaikams :>

  Nu kad tikrai ne pasaka 🙂

 7. Dariukas rašė:

  avietinis_ debeselis rašė:

  ir nerukyk …nes rukymas irgi letina augima

  kazkodel man atrodo kad cia baisi pasaka maziems vaikams :>

  nepasaka ..letina stabdo augima , kaip ir lytiniai santykiai ankstyvi ..vyro organizmas persijungia is augancio jauno zm i vaikus daryt pasiruosusio vyro faze ir organizmas persijungia preoritetuose nuo augimo i seklos gamyba ir kt :}
  hehehe 😀

 8. As budama 11-13 metu buvau auksciausia klaseje, kai buvau 5-oke – mano klasiokes buvo mažesnes uz mane 10-20cm. Nekesdavau visu, kurie pasakydavo, kad auksta mergina yra graži.

  Taciau vienas dalykas, kuris buvo geras, tai, kad buvau auksta ir protinga, nebuvau ,mazvaike’. turejau kelis vyresnius draugelius,kurie daznai sakydavo, kad esu sauni, o 15metu busiu ledine. tai buvo geriausias komplimentas, kai turejau toki ugi.

  Dabar mano ugis 175cm. Manau visai gerai 😛

 9. Gerai išsimiegok , nerūkyk , sveikai maitinkis , sportuok ir nepergyvenk .
  Buvo vienas mano klasiokas 5 klasėje visa galva už mane mažesnis , o dabar ( 10 klasėje ) gal 5 cm tik skiriames ( mano ūgis 183 ) .

 10. dėl rūkymo, tai ne visi tie kas rūko neauga. Mano draugas, kai tik pradėjo rūkyt buvo nelabai aukštas, o pradėjęs rūkyt išstypo….

  Bet tikrai nesakau, kad tau reikia pradėt rūkyt!!!!!
  dažniausiai panelėms rūkoriai nepatinka….

 11. as kai pradejau rukyt paaugau 17 cm tai vat pradek rukyt ir dar valgyk sintetini maista tas irgi padeda augimui nes ten pilna chemikalu db man 15 ir mano ugis 196 o kas bus kai man bus 20 o gal geriau nerukyk ir nevalgyk sintetinio maisto dziaukis savo ugiu !!!

 12. kai tau bus 20metu tu turesi tokias simpatiskas strijas ant nugaros, gal ir ant keliu, jeigu dar neturi..va o nustosi augt manau kokiu 16,o gal jau nustojai..na bent jau as pasiekes savo 196 nustojau augt budamas 15 kazkur..

 13. Visi skirtingai auga, as va pvz. 6-7kl. gal buvo iki 1.70. tai atsimenu per žiemą paaugau gal 10cm. 🙂 Vnz. taip išėjo kad 7kl. buvau per vidurį tarp klasiokų, o aštuntoj tai 1.86cm. Dabar man tuoj 16, ir esu gal 1.92cm.

 14. Jeigu genuose užkoduota būti žemaūgiu- toks ir būsi. Nekompleksuok-krepšinį žaist tikrai gali, merginos- nu ir kokia čia mergina jei svarbus ūgis?
  iš kitoa pusės- o gal tau dar nebuvo to augimo šuolio? Gal brendimas dar neįsibėgėjo?

 15. Moodx rašė:

  Sveiki, aš esu vaikinas, man 13 metų. Aš labai kompleksuoju dėl savo ūgio. Mano ūgis 158cm, kai kitų bendraamžiu jau 168cm ar daugiau. Ši bėda man neleidžia susirast merginos, nes merginos dažniausiai žiuri į aukštesnius, dėl savo žemo ūgio aš negaliu žaist krepšinio, esu nepajėgesnis nei kiti. Man viską daryti sunkiau. Gal žinote priemoniu kaip paspartinti augima, ką nors valgant ar ko nors atsisakant, ar dar kitaip? 😉

 16. Moodx rašė:

  Sveiki, aš esu vaikinas, man 13 metų. Aš labai kompleksuoju dėl savo ūgio. Mano ūgis 158cm, kai kitų bendraamžiu jau 168cm ar daugiau. Ši bėda man neleidžia susirast merginos, nes merginos dažniausiai žiuri į aukštesnius, dėl savo žemo ūgio aš negaliu žaist krepšinio, esu nepajėgesnis nei kiti. Man viską daryti sunkiau. Gal žinote priemoniu kaip paspartinti augima, ką nors valgant ar ko nors atsisakant, ar dar kitaip? 🙂

Parašykite komentarą