2024 16 balandžio

26 thoughts on “Ūkinis muilas plaukams

 1. o kas gero is tu sampunu? Atmerkime, mielieji/mielosios, akutes – ka matote? Ogi kruvas moteru/merginu su bepradenciais plikti arba jau praplikusiais pakausiais!

  O eksperimentuoti, tai juk nedraudziama…Tuo labiauesti nemazai atsiliepimu geru apie ukinius muilus, kuriuo kadais moterys/merginos galvas trinkdavo. O plaukai kokie budavo!
  Zinoma, dabar musu plaukai ,,ragave” ivairiu cheminiu medziagu, kurios sekmingai nualino ir tebealina…Galbut todel, sakoma, issiplovus galva ukiniu muilu, ir rezultatas jau ne be toks, kaip kadais…Bet yra atsiliepimu, kad visgi ymanoma pripratint plauka, tik kantrybes reik! O tada jie sustipreja ir blizgesys atsiranda!

  Noreciau ir as paeksperimentuot. Turiu ilgus plaukus…Zemiau juosmens…Paskutiniu metu nemazai slinko…Bet lyg ir aprimo: nusipirkau Vokietijoje vitaminus – suvartojus kursa, galesiu pasakyt apie ju poveiki.

 2. Na, isradinet ar neisradinet – jau cia kiekvieno asmeninis reikalas.

  Bent man, tai malonu, kaip mano plaukais zavisi ir klausia, kas, kur ir kaip……Kol kas, vadinas, dviracio isradinejimas tik i nauda… 🙂

  Issiploviau sivakar su muilu! Lai praeina kelios dienos, tada bus galima kazka komentuot…

 3. Plauk paprastai išmuilavusi.
  Man nuo smukimo padėjo fitoval vitaminai. Pajutau skirtumą jau po kelių dienų.
  Aš asmeniškai nebandyčiau tokių muilų. Kaip Joline sakė geriau koks ekologiškas šampūnas. Arba kokie kiaušiniai, ar žolytės nuovirai.
  Ūkiškas muilas yra ūkiškas muilas. Aš kuo vaiko rūbus skalbiu.
  Dar betruksta, kad vietoj šešėlių burokėlius naudotum 🙂 Juk anksčiau moterys taip darydavo.

 4. as tai stengiuos naudot ekologiska kosmetika..dabar ekologisko sampuno uzsisakiau ir tikrai sudetis puiki kur issirinkau muilai ir aliejai…toks manau daug geriau nei ukinis muilas..galime rinktis ir nekenksminga kosmetika…aisku brangiau sunkiaut gaut bet imanoma…

 5. prajuokinote su tuo uk. muilu:) sutinku, kad anksciau galejo buti neblogai, neturejo tu chemikalu. o dabar… prapliksi, saldusis angeleli, nuo to muilo, jei pastoviai naudosi, issausinsi oda, plius nemaloniai kvepes, akis graus.
  as taip pat dabar naudoju tik ekologiska kosmetika. kai pradejau gilintis i sudeti, tai net Eucerin kosmetika pasirode per prasta,o ankciau patiko,vis tik skirta alergiskiems zmonems, vaistinese tik parduoda. aisku, nieko nera absoliuciai ekologisko, bet vis tiek renkiesi kas geriau.

 6. Chemijos pamokėlė

  Šampūnas = bazė
  Balzamas = rūgštis

  Ūkinis muilas yra ūkinis muilas, jo paskirtis yra išplauti nešvarius rūbus, jo pH yra tikrai stipresnė nei šampūne. Kaip panos ir minėjo – nusipirk ekologišką šampūną, ar tiesiog šampūną ir geriau darykis deep conditioning masks plaukams bent kartą ar du į savaitę. Internetas pilnas su "receptukais" kuriuos gali pasidaryti iš naminių ir ekologiškų prekių.

 7. Ceibhfhionn rašė:

  Chemijos pamokėlė

  Šampūnas = bazė
  Balzamas = rūgštis

  Ūkinis muilas yra ūkinis muilas, jo paskirtis yra išplauti nešvarius rūbus, jo pH yra tikrai stipresnė nei šampūne. Kaip panos ir minėjo – nusipirk ekologišką šampūną, ar tiesiog šampūną ir geriau darykis deep conditioning masks plaukams bent kartą ar du į savaitę. Internetas pilnas su "receptukais" kuriuos gali pasidaryti iš naminių ir ekologiškų prekių.

  Ūkinis muilas – šarmas.

  Ūkinis muilas yra viena geriausių primonių galvai plauti. Ypač riebaluotiem plaukam. Tačiau negalima padaugint, nes jis sausina oda. Atsiranda pleiskanos. Pažįstu merginų, kurios naudoja ūkinį plius aliejus.Stiprūs ir purūs plaukai.

 8. 😀

  Čiuju, chemijos gyvenime nesimokei. xD Šarmas šarmui nelygu. Šarmo poveikis(stiprumas) priklauso nuo metalo, stovinčio prie OH. Vienas dalykas, jei bus NaOH ar KOH(kai elementai yra tokie ,,aktyvus", jog gali reaguoti su vandeniu) ir kitas dalykas, kai vietoj natrio, kalio netgi cinklo stovi kitas elementas(ag, zn(jis čia ir dalyvauja), pb,). Tu jausk šiek tiek skirtumą,kai kalbamą ne apie muilą, o apie ŪKINĮ muilą.

  Galų gale, kiekvieno plaukai skirtingi ir visus skirtingai gali paveikti. Nebūtinai verkt dabar dėl to.

 9. as mokausi butent apie plaukus..ir oda..o chemines tavo mokyklines zinios nelabai cia tinka…nes nzn kas tinka plaukam..ir kaip butent kaip sarmai veikia juos…jei sampuno pH bus 5.5 tai jau bus rugstine terpe o nebe sarmas…man kaip juokinga kai zmones maivosi savo ziniom kurios abejotinos…

 10. Perskaityk dar kartą ir pamatysi, ką ten parašei.
  Rūgštinė terpė ir yra RŪGŠTINĖ, nes joje yra šarmas. Kas yra rūgštus produktas? Tai yra arba šarmas(…OH) , arba rūgštis(H ir rūgš. liek.). Šiuo atveju, rūgštinėj terpėj dalyvauja šarmas.
  Aš studijuoju muziką, o ne chemija, bet bbd, šitą tai gerai pamenu.
  Kalbant apie tavo tą šampūno vandenilio koncentraciją, neturiu jokių žinių. Mano manymu, ten net ne šarmas, nes koncentratas neutralus arba stipriai svyruojantis, priklausomai nuo to, kokiems plaukams yra naudojamas(mažų vaikų odai pH kuo mažesnis, dažytiems/pažeistiems – taipogi specialiai kombinuojama).
  Ūkinio muilo pH yra apie 10-11. Poveikis odai, be abėjo, yra didelis. Tai pajaučiama dažnai skalbiant kojines. Po poros dienų, gerai pasidarbavus, lupinėjasi oda(ko nėra naudojant paprastą muilą, nors aš tai visada ir rankų kremą tepu). Bet b.. kaip nesuprast, kad JEI PLAUNAM KOJINES, VADINASI, MUILAS VEIKIA RIEBALUS. O tai ir yra pagrindinis dalykas, dėl ko merginos nusivilia šampūnu. Šampūnas yra draugiškas odai, ,,tipo" naikina pleiskanas, nors iš tikrųjų yra niekinis kovojant prieš plaukų riebaluotumą.

  Išvada : periodiškai(iš bėdos) ištrinkt plaukus su ūkiniu muiku yra labai sveika turintiems riebaluotus plaukus. Tačiau juo naudotis pernelyg dažnai negalima, nes atsiras pleiskanos, susilpnės plaukai ir t.t. Viskam yra saikas.

 11. plaukus galva nors ir su skalbimo milteliais..man tai juokingi tokie komentarai…tu pats ta nesamone ismastei…as tau rasau info is knygu …duok tu man ta saltini kur raso kad ukinis muilas tinka plaukam..ir dar kad mazina riebaluotuma ju ..

 12. Bandžiau plautin ne ūkiniu, o tuo, a la natūraliu ir sveiku alyvuogių muilu, kuris, esą, ir skirtas tam dalykui.
  Įspūdžiai paliko ne kokie: nors kvapas ir geresnis, nei ūkinio (čiut čiut), bet šukas į plaukus įkišau itin sunkiai, o apie jų ištraukimą išvis patylėsiu 😀

Parašykite komentarą