2024 18 liepos

28 thoughts on “Vairuotojas

 1. Tevukas anksciau dirbo. Pinigai geri, bet labai daug minusu. Atsibodo ir nuejo i kontora sedet. Pats laikausi C kat., nes zinau, kad ji tikrai nepakenks ir bet kada galima bus uzsidirbt is to. Darbas tikrai nera lengvas, o algos labai skirtingos. Is pradziu reikia pavazinet po lietuva, o veliau jei patiko bandyt svetur. Nenaujiena, kad vairuotojai antra alga pasidaro is saliuros, vien tai daugeli vilioja.

 2. Pliusai: daug keliauji, nemazai uzdirbi.

  Minusai: nematai seimos, uzsiauginsi pilvuza, daznai turi problemu su stuburu, mazai bendrauji su zmones, nes vairuoji…

  Cia pagal zmogaus buda matyt, man toks darbas buti ne prie sirdies. Koks malonumas vaziuoti vaziuoti vaziuoti…amzinai vaziuoti…Is tasko A i taska B ir atgal.

  Buti vairuotoju nereikia baigti aukstojo… SIulau pradziai pabandyt ko nors issilaviniskesnio 😀

 3. Pinky rašė:

  Buti vairuotoju nereikia baigti aukstojo… SIulau pradziai pabandyt ko nors issilaviniskesnio 😀

  Dėl pliusų minusų sutinku, tačiau nesutinku dėl siūlymo visiems bandyti lįsti į ‘išsilavinusios’ sferos darbus.. tų darbų nėra tiek daug (baigusių univėrus žymiai daugiau ir sėdinčių šiuo metu biržose) ir ne visi gali juos atlikti, be to, juk kažkam vis vien reikės būti vairuotojais, valytojais, statybininkai ir pnš..

 4. Pinky rašė:

  Na taip teks kazkam jais but. Jei jis nesijaucia vertesnis gerssnio darbo, tada belieka ji dirbti…

  Ką reiškia geresnio darbo? (gerai pagalvok, ką tai reiškia..) Žmogui geriausias darbas yra tas, kurį atlikdamas jaučiasi geriausiai ir kurį atlieka geriausiai. Juk pats pirmame pasisakyme rašė, kad jį traukia tokio pobūdžio darbas.. Ir tu manai, kad pasakysi, koks darbas jam būtų geresnis?

 5. Manau, jis tikrai rastu ir prezistesne jam artima sirdziai darbo sriti.
  O tai, kad vaikinas jaunas sako, kad ji trauktu buti furu vairuotoju manes neitikina, tiesiog darbas gerai apmokamas ir mokytis nieko nereikia. Manau priezastys tame, o ne kad ji labai trauktu furos ir nuolat sedet jose.

 6. Pinky rašė:

  Manau, jis tikrai rastu ir prezistesne jam artima sirdziai darbo sriti.

  Kas tai yra prestižas? Kodėl tu manai, kad visiems reikia ofiso ir vadovo pareigų, teisininko ir pnš? (arba, vienu žodžiu, AUKŠTOJO MOKSLO?)– NE, ne visiems reikia kėdės ofise, ne visi to nori.. kitaip neliktų norinčiųjų stoti į statybininkų kursus (profesines), virėjų, nesilaikytų C kat. teisių būti vairuotoju ir pnš 🙂

 7. Butent, kisa galva liutui i nasrus.
  Bet man regis cia zmogaus toks budas. Ka nors paerint, uzknisti, pazyst.
  Tai as tokie dar tolerantiskesne, nes apgailetina ziuret i tokius…nelaimingus…Kai paciam blogai, norisi ir kita paest. Lietuve.

 8. Kurioj vietoj aš ką nors erzinu šitoj temoj? Jeigu dar neaišku – išsakau savo nuomonę arba prieštarauju, arba, -diskutuoju.

  Algi, tavo sakinukai laaabai mieli 😀

  Ir iš ko sprendi, kad aš nelaiminga? Em… galbūt aš tiesiog mėgstu diskutuoti, taip nemanai?

 9. Voveryte rašė:

  Kurioj vietoj aš ką nors erzinu šitoj temoj? Jeigu dar neaišku – išsakau savo nuomonę arba prieštarauju, arba, -diskutuoju.

  As paminejau tris zodzius ka tu darai.

  Someone rašė:

  Ir iš ko sprendi, kad aš nelaiminga? Em… galbūt aš tiesiog mėgstu diskutuoti, taip nemanai?

  Jau paaiskinau kodel as taip manau.

 10. Pinky rašė:

  Sakai as nezinau kas jam geriau, bet matau tu zinai kas jam geriau 😀

  Kaip visada ta pati netenka kantrybės ir pradeda kitus įžeidinėti, jeigu tu jau atsakei, kodėl kiti nebegali bendrauti, ar todėl kad tu nebežinai ką rašyti.

 11. jei bendravimas tai nusisnekejimas, tada tokio geriau nereikia. o tu turbut isimylejus voveryte, visuomet ja gini, ja uzstoji. arba nekenti pinky, vienas is dvieju. bet turbut antras tikslingesnis 😀

 12. Akilanda rašė:

  Pinky su Voveryte tik į ringą pastatyt, matyt, visus plaukus viena kitai nurautų… :))

  Man taip pat pinky komentarai užkniso, tik kažin ar tai komentarai. Ir labai pastebėjau jeigu Voverė ką parašo, tai Pinky visada neigia. Gal todėl tą Voverę užstoju, kad jos komentarai man patinka, labai fainiai diskutuoja ir nieko neįrodinėja, o jei kada nusišnekės ir jai atsakysiu"NE".

Parašykite komentarą