2024 16 balandžio

6 thoughts on “Vanduo

 1. Pinky rašė:

  Čia jau panašu į visą vandens fobiją. Gal vaikystėje kokia nelaimė buvo nutikus? Jei nežinai tai paklausk mamos.

  Nu nezinau, pats neatsimenu kad butu kasnors buve…

 2. ne is nieko nepradesi bijot vandens, tikrai turi kazkas buti nutike. mum psichologijos destytoja pasakojo, kad galimi visokie nutikimai kudikysteje. pvz gimstant buna vaikam aplink kakla apsivynioja virkstele ir kazkiek prisismaugia jie su ja, todel uzauge zmones labai nemegsta kai kas nors liecia ju kakla, visokios marskiniu apykakles ir pan. Nors neaisku kiek cia tiesos 😀

  As irgi tureciau bijoti vandens, nes esu skendusi. Kazkada jūroj maudžiausi tolokai nuo kranto, nes buvo labai seklu, tada plaukiau link kranto, po to galvoju likusi kelia pareisiu, stojaus ir panirau, nes dugno nepasiekiau, matyt kazkokia duobe buvo ir jauciu kad mane vis traukia gilyn, lyg koks sukurys, o as vis bandau isnirti, bet neina, isnyru oro ikvepiu ir vel traukia mane, jauciu kad jegos isseko bet galvoju nepasiduosiu. nezinau kaip as issikapsciau, bet savaite laiko bijojau i vandens puse ziuret. O ant kranto buvo vienas vaikinas, kai pamate kad skestu bego gelbet, bet deja butu nespejes, nes kaip sakiau buvau gana tolokai nuo kranto. prigeriau ziauriai daug vandens. nuo to laiko, net maudydamasi baseine, tuo momentu kai bandai siekti dugna uzeina toks baimes jausmas kad as jo nepasieksiu..

 3. Jei nori pažvelgti baimei į akis ir ją nugalėti, gali lankyti baseiną "Laisvalaikio centre" Vilniuje. Ten dirba mano vyras treneriu. Daugeliui žmonių labai padėjo, pas jį visi išmoksta plaukti ir taip pat nugali baimes.
  P.S. Dabar iki rugsėjo mėn. baseinas uždarytas, nes atostogos.

Parašykite komentarą