2024 16 balandžio

14 thoughts on “Žiauriai sunku man jį pamiršti!

 1. Tai koks klausimas? Ar mum nuspresti ar tu jam patikai?Ar pasiulyt kazka kad greiciau pamirstum? Man susidare ispudis kad tai kone vienintelis vaikinas rodes tau daug demesio (neisizeisk,gal klystu) . Tada suprantama 🙂

 2. Taip mergyt. Viskas čia yra tiek paprasta, tiek žmogiška ir tuo pačiu dabar tau taip sudėtinga. Meilė yra, tačiau meilės objekto nėra. Bet gi jis tikrai yra, tik šalia tavęs jo nėra. Tai jau truputi geriau, nei iš viso jo nebūtu. Prisiminimais gyventi nelabai gerai, jie slegia. O tu pabandyk gyventi svajonėje. Tai turėtu būti gerokai lengviau nei prisiminimuose. Pasistenk ne kurti realių planų, o tiesiog paskrajoti, papleventi svajonėje ir džiaugtis ją, kad tu ją turi, tą svajonę. O kada grįši į realybę, tai stenkis galvoti apie realybę, o ne apie jį. Na, apie visokius buitinius dalykus, planus, ką turi nuveikti šiandien, ką reikės rytoj… Vienu žodžiu stenkis panirti į logišką ir praktišką gyvenimą. Mylėk taip, kaip Donkichotas mylėjo Dulsinėją. Jis buvo laimingas mylėdamas, nors ji buvo tik jo svajonėse.

  Aišku, patarti nesunku, bet tu stenkis, kad ir nelabai gausis. Vis turėtu būti lengviau. Ir tikrai nenuvertink savęs ir per daug savęs negailėk. Jei leisiesi į aimanėlęs "Ach kokia aš nelaiminga, kaip man sunku, kaip man iškentėti", tai aimanuoti gali tekti ir visą gyvenimą. Apsidairyk. Pasaulis liko toks pat gražus kaip ir buvo. Ir puikių žmonių jame yra tiek pat kaip ir buvo. Nenustok jais džiaugtis ir matyk juos. Eik ir žiūrėk plačiai atmerktomis akimis. Dalink šypsenas, negailėk! 🙂

 3. tau turi buti galvoje mokslai ir tik mokslai. pati zinai kad astriu protu nesi apdovanota, turi stengis 2x labiau negu tas kuris juo yra apdovanotas. tas baxuras is taves pizdavojasi o tu to nesupranti, bet nieko, ateis laikas galbut suprasi :]

 4. :babatuke: rašė:

  Tai koks klausimas? Ar mum nuspresti ar tu jam patikai?Ar pasiulyt kazka kad greiciau pamirstum? Man susidare ispudis kad tai kone vienintelis vaikinas rodes tau daug demesio (neisizeisk,gal klystu) . Tada suprantama 🙂

  Taip vienintelis.
  Aš per mokslus apie jį net negalvodavau, o dabar kai baigėsi mokslo metai man ypač bus sunku.

 5. svoločiai tie vyrai, kaip jums dar noras kyla su jais prasidėt.. vis tikitės kažko kito, bet pasirodo, kad joks kitas neegzistuoja, nes visur tas pats, tik kitokiam fone. Man tai išvis nusibodo jie visi. Aš net jei ir siūlytų koks bolduhas kavos atsigert neičiau, nes tingėčiau. tingiu prasidėt.
  Vat ką aš tau parašysiu. Sulauksi 30 ir ieškok diedų kiek nori, tada gal rasi normalų. O daba šėliok ir nesuk galvos, kad liksi viena ir pan. Taip nebus. Tiesiog db jie jauni ir durni visi, neapsimoka prasidėt.

  Aišku db būsiu išvadinta subingalve visų vyr.l. atstovų šitam forume. :ymdevil:
  MAN DZIN.

 6. Death_noice rašė:

  svoločiai tie vyrai, kaip jums dar noras kyla su jais prasidėt.. vis tikitės kažko kito, bet pasirodo, kad joks kitas neegzistuoja, nes visur tas pats, tik kitokiam fone. Man tai išvis nusibodo jie visi. Aš net jei ir siūlytų koks bolduhas kavos atsigert neičiau, nes tingėčiau. tingiu prasidėt.
  Vat ką aš tau parašysiu. Sulauksi 30 ir ieškok diedų kiek nori, tada gal rasi normalų. O daba šėliok ir nesuk galvos, kad liksi viena ir pan. Taip nebus. Tiesiog db jie jauni ir durni visi, neapsimoka prasidėt.

  Aišku db būsiu išvadinta subingalve visų vyr.l. atstovų šitam forume. :ymdevil:
  MAN DZIN.

  Teisingai tu sakai, jei net savęs negerbia, už tai ir sako jei ant mūsų, kad mes kekšės ir padlos. Bet kai pasižiūri iš šono į tuos vaikinus, net baisu darosi. Čia kažkada ėjau gatve, net baisu vaikščioti vienai. Na sakykim ta kvailį, jau beveik pamirštu, nes atostogos tikrai padeda užmiršti nebūtus dalykus ir praeitį.

 7. Tu esi lb geros širdies asmenybė. Ir niekada neleisk savęs žeminti. Niekada neleisk savęs skaudinti vien todėl, kad tu esi kitokia. Tu esi kitokia (be ne blogąja prasme). Esi lb faina žmogeliukas, o ka sako kiti "pienburniai", tai jie tik taip kalba, nes toliau savo nosies nieko daugiau nemato. Egoistas žmogus visada matys tik kituose savo tikrąjį veidą, bet nieku gyvu nesusipras pripažinti, kad tai "jis" toks ir yra.
  Jau kartą rašiau, kad yra tokia patarlė: "Pirma išsišluok savo kiemą, o paskui žiūrėk į kito".

  Mergyt, šaunu skaityti, kad jau atsigauni ir kad jau po trupinėlį pamiršti.
  Apskritai gyvenime visada būna taip, kad jei tu myli, tai tavęs nemyli, jei tu nemyli, tai tave myli. Taip visada būna. Ir kiekvienam.
  Laikykis mergyt, turi gerą širdį ir saugok ją tam, kuris jos tikrai nusipelnė. Nerodyk kad esi pažeidžiama, nes tokių vanagų daug, kurie to ir siekia – naudos.

 8. Prisipažinsiu tik vieną dalyką, vaidinau nepasiekimą, kad ir kaip norėjau būti jo draugijoje. Jam gal ir patiko toks mano elgesys, nes norėjo įrodyt esantis, kad yra kietas ir panašiai. Bet savo nepasiekė. Kai stebėdavau jį iš šono, kaip jis elgiasi su merginomis, net baisu darosi, ir save keikdavau kam aš jį įsimylėjau, jis tikrai nevertas nei vienos merginos meilės. O dar mano klasiokė buvo jį įsikliopinusi tai prašė jo skypės, nes žinojo, jog kažkada susirašinėjau. Dar klausinėjo manęs apie jį, bet daug ką nutylėjau, nes pavydėjau žiauriai. O kai jinai parodė ar tikrai toks skypė jo, tai jis jai atšovė, kad ne toks skype, typo aš meluoju. Gal būt nenorėjo su ja prasidėti. Nes tą klasiokę buvo palikęs jos buvęs vaikinas, jis aišku gal norėjo sukelti man pavydą, bet buvau santūri, nekreipiau į tai dėmesio. Vienu žodžiu painiava buvo vienu metu. 😀

 9. panikė rašė:

  Prisipažinsiu tik vieną dalyką, vaidinau nepasiekimą, kad ir kaip norėjau būti jo draugijoje. Jam gal ir patiko toks mano elgesys, nes norėjo įrodyt esantis, kad yra kietas ir panašiai. Bet savo nepasiekė. Kai stebėdavau jį iš šono, kaip jis elgiasi su merginomis, net baisu darosi, ir save keikdavau kam aš jį įsimylėjau, jis tikrai nevertas nei vienos merginos meilės. O dar mano klasiokė buvo jį įsikliopinusi tai prašė jo skypės, nes žinojo, jog kažkada susirašinėjau. Dar klausinėjo manęs apie jį, bet daug ką nutylėjau, nes pavydėjau žiauriai. O kai jinai parodė ar tikrai toks skypė jo, tai jis jai atšovė, kad ne toks skype, typo aš meluoju. Gal būt nenorėjo su ja prasidėti. Nes tą klasiokę buvo palikęs jos buvęs vaikinas, jis aišku gal norėjo sukelti man pavydą, bet buvau santūri, nekreipiau į tai dėmesio. Vienu žodžiu painiava buvo vienu metu. 😀

Parašykite komentarą