2024 23 liepos

18 thoughts on “Žmonių gimimo dydis vs pragyvenimo lygiui?

 1. Tiufeliukas rašė:

  Biedni zmones daug geria ir manau ju vaikai daugiausiai buna netyciukai 👿 Kiek zinau tarybiniais laikais tokias seimas sutvarkydavo,moterim idedavo spirales,o jei suzinodavo kad pastojusi,darydavo valymus.As uz kad ir dabar butu tokia tvarka,jau geriau maziau vaiku bet kad ta mazuma butu mylimi,aprupinti ir laimingi

 2. oi ne, as kita atsakyma turiu i si klausima:
  Pati gyvenu salyje, kurioje pragyvenimo lygis aukstesnis nei Lietuvoj bet kur gimdomumo vidurkis yra 1,4 vaiko pro seima.
  Manau, kad pirmutine priezastis, kad kuo turtingesni, kuo maziau vaiku turi yra tokia, kad pasiturintys zmones yra gyvenime pasirinke karjera, neturi laiko vaikams ir net gi yra siek tiek daugiau nei kiti atitole nuo savo prigimties, kad pratestu gimine. Siais laikais labai daug dirbanciu moteru, ir jos privalo rinktis karjera arba vaikus. (Jei as abieju nesuderinsiu, irgi rinksiuos karjera)
  O neturtingose seimose motinos turi vaikams laiko, ju gyvenimo ritmas visai kitoks. Tai dar nelabai atitolusios seimos, kur vaikai gimsta is meiles.

  O tokiu alkoholiniu seimu irgi yra, bet ne del ju musu zmonija ismirs.
  Del kontraceptiku tai nesamone- bent jau ne cia. Cia ji ir nemokamai dalinama, jei reikia.

 3. Siggie rašė:

  Siais laikais labai daug dirbanciu moteru, ir jos privalo rinktis karjera arba vaikus. (Jei as abieju nesuderinsiu, irgi rinksiuos karjera)
  O neturtingose seimose motinos turi vaikams laiko, ju gyvenimo ritmas visai kitoks. Tai dar nelabai atitolusios seimos, kur vaikai gimsta is meiles.

  Na va, mes taip ir išnyksim 🙂

 4. Užtenka palyginti miestą ir kaimą. Kaime vaikų visuomet yra daugiau šeimose nei miesto šeimose.. Kodėl? Sunku pasakyti tiksliai kodėl taip yra.. Kaip skaičiau kažkas teigė, jog miesto žmonės siekia karjeros.. Bet ir tai.. Lietuvos ekonominė padėtis nėra labai aukšta, tad nieko nuostabaus, kad vaikų daug negimsta.. O kaime maistą dovanoja gamta, vaikams pilna vietos augti, namai dideli, kiemas. Vaikai padeda tėvams dirbti žemės ūkio darbus ir t.t. Čia mano viena versija… 🙄

 5. Imagine rašė:

  Užtenka palyginti miestą ir kaimą. Kaime vaikų visuomet yra daugiau šeimose nei miesto šeimose.. Kodėl? Sunku pasakyti tiksliai kodėl taip yra.. Kaip skaičiau kažkas teigė, jog miesto žmonės siekia karjeros.. Bet ir tai.. Lietuvos ekonominė padėtis nėra labai aukšta, tad nieko nuostabaus, kad vaikų daug negimsta.. O kaime maistą dovanoja gamta, vaikams pilna vietos augti, namai dideli, kiemas. Vaikai padeda tėvams dirbti žemės ūkio darbus ir t.t. Čia mano viena versija… 🙄

 6. zmones dabar nori gyvent del saves …patogiai kuo maziau rupesciu kad turetu.. savirealizacija…ir kuo daugiau malonumu
  antra, jaunoms seimoms nera labai jau valstybes suteikiamu kazkokiu lengvatu- busto uz labai mazas palukanas..ismokejimu ir pan.

 7. O va as manau, kad turtingesnes seimos dazniau galvoja apie pinigus. Juk kuo daugiau turi, tuo daugiau nori. O vaikai yra papildomos islaidos. Kaimo zmones neskaiciuoja kiek reikes isleisti norint, kad vaikas mokytusi universitete, islaikytu teises, turetu gera masina, ir t.t. ir pan. Ekonomiskai pajegus zmones (kitaip tariant – turciai ) vaiku skaiciumi seimoje, matuoja tevu isprusima.

Parašykite komentarą